CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin 1.000 Dolara mı Gidiyor? İşte Eski JPMorgan Analistinden Dev Tahmin

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Piyasadaki en ihtiyatlı kripto para analistlerinden biri, şimdi önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in 2.800 doların altına düşmeyeceğine inandığını söylüyor.

Bitcoin için kısa vadeli beklentileri hakkında aşağı yönlü bir görünüm sergileyen Tone Vays, şimdi BTC’nin Aralık 2018’den sonra geri döndüğüne kesin olarak inandığını söylüyor. Yatırım bankacılığı devi JPMorgan’ın eski analisti Tone Vays, Bitcoin’in 13 Mart’taki 3.800 dolara kadar olan çöküşünün beklediği son geri çekilme olduğunu söyledi ve ekledi:

Haziran ayında 2.800 doların mümkün olduğunu düşünürken, artık bunun muhtemel olduğunu düşünmüyorum. Bu ayın başlarında gerçekleşen 3.800 dolara kadar olan düşüşten sonra artık 2.800 doları beklemeyeceğim. Yani 2.800 doları beklemiyorsam, 1.000 dolar ya da 1.300 dolar ya da 1.500 doları da beklemiyorum. Ve birçok insanın dediği gibi, BitMEX büyük çöküş sırasında kapanmasaydı muhtemelen BTC 2.800 doları ve belki de daha düşük seviyeleri görürdü. Ama şu anda, en düşük seviyelerin test edildiğini düşünüyorum. Daha fazla düşük seviyelerin çok muhtemel olduğuna inanmıyorum. 2.800 dolardan daha düşük bir fiyat beklemiyorum. Olabilir, ama beklemiyorum. Şimdiye kadar olmuş olmalı…

BTC fiyatını desteklemede önemli bir rol oynayacağını söyledi:

Kesinlikle halving’den sonra 2.800 doları beklemeyeceğim. Şimdi halving etkinliği sadece iki ay uzaklıkta. Zaten Mart ayının sonundayız. Halving Mayıs ayının ortasında olacak. İki ay uzaklıkta. Eğer olacaksa, şimdi olması gerekiyor. Ve bunun olacağını sanmıyorum. Bence önümüzdeki üç ila dört ay boyunca bir çeşit yükselen üçgen oluşturacağız ve sonunda patlak vereceğiz.

Bitcoin 1.000 Dolara mı Gidiyor? İşte Eski JPMorgan Analistinden Dev Tahmin 3

Geleneksel pazarlarla korelasyonuna gelince Tone Vays, BTC’nin daha yavaş bir hızda düşerken piyasalarla korelasyonda kalmasını beklediğini söyledi. Örneğin, borsa %30 düşerse Tone Vays Bitcoin’in %15 ila %20 düşmesini bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

“Bitcoin Fiyatı Keskin Düşebilir!” Diyen Analist, Görülecek Seviyeleri Sıraladı

FED’in Son Dakika 500 Milyar Dolar Açıklaması Sonrası Dolar/TL, Bitcoin ve Piyasa Görünümü

Coin Ajans

Son Bitcoin Çöküşünü Nokta Atışı Bilen Analist, Yeni BTC Tahminini Açıkladı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası