CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin 100.000 Doları Görecek Mi? İşte Analist, Uzman ve Redditor’lerin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Reddit’te sıkça tartışılan bir soru olan “Bitcoin 100.000 dolara ulaşacak mı?” viral hale geldi. Bakalım yatırımcı, analist ve trader’lar bu konuda ne düşünüyor…

“Bitcoin fiyatı, 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin dolar arasında değişecek”

Bu yıl, çok sayıda BTC analisti ve trader’ının yanı sıra ünlü kripto girişimcileri, lider kripto para biriminin önümüzdeki birkaç yıl içinde altı rakama ulaşacağına dair olasılıklar veya resmi tahminler paylaştı. Birçok Reddit kullanıcısı, Bitcoin‘in 100.000 dolara yükselişini “kaçınılmaz” olarak nitelendiriyor. Ancak temel soru, Bitcoin’in bu fiyatları görmesinin ne kadar zaman alacağıdır. Bazı yatırımcılar ise hala BTC fiyatının balinaların kontrolünde kaldığını ve kripto paranın sürekli büyüme görmesinin çok olası olmadığını düşünüyor. Bir Redditor konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

İlk günlerden beri bir BTC boğasıyım, ancak aynı zamanda kontrolün, doğru seviyelerde nakit ödeme yapmak için bekleyen balinaların elinde yoğunlaştığını da biliyorum. Bu nedenle fiyatın önümüzdeki 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin ABD doları arasında değişen bir pump ve dump döngüsü olarak kalacağını düşünüyorum.

BTC’nin altı rakama ulaşacağını söyleyen kripto analistleri ve uzmanları listesinde; Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, Real Vision CEO’su ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano, Kraken CEO’su Jesse Powell, deneyimli analist Tone Vays,  popüler Youtuber Nicholas Merten, fon yönetim şirketi Three Arrows Capital’in genel müdürü Su Zhu, usta analist Dave the Wave ve ünlü trader PlanB var.

Bitcoin, yazım sırasında ufak kayıplarla 10.700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 198,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 50,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

İşte 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini

Dev Bitcoin Borsasından Sevindiren Türk Lirası Hamlesi!

Coin Ajans

Bitcoin, Başarılı COVID-19 Aşı Denemeleri Haberleri Sonrasında Sert Hareketler Sergiledi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası