CoinAjans.com
Kripto Analiz

Bitcoin 4200’e bakarken önemli bir göstergeden pozitif sinyal

Kripto para borsa incelemesi

Bugün, Bitstamp üzerinde 4150 dolara yükselen Bitcoin, ilk çeyreğini geride bıraktığımız 2019 yılının en yüksek seviyesine çıktı.

Bloomberg’de yer alan bir haberde, Bitcoin’de bugün görülen yukarı yönlü hareketin gelecekteki hareketleri tahmin etmek için kullanılan bir araç olan GTI Vera Yakınsama Iraksama Göstergesi’ne göre yeni bir alım trendine yol açtığı bildirildi. Ayrıca haberde bu göstergeye dayanarak fiyatın daha da yukarı çıkabileceği, GTI VERA’nın bu şekilde en son alım sinyali verdiğinde iki aydan daha az bir süre içerisinde yüzde 17’lik bir ralliyi beraberinde getirdiği kaydediliyor.

Kaynak: Bloomberg

Bitcoin, yayın saatinde 4130 dolardan el değiştiriyor. Kripto para piyasasında kapitalizasyon, dünden bu yana 2 milyar dolar artarak 146 milyar dolar sınırına dayandı. Öte yandan en büyük kripto paranın piyasa payı yüzde 50.1 düzeyinde. 

Piyasa değeri ile ilk 10 kripto para arasında en iyi performans göstereni yüzde 5 ile Binance Coin olurken ilk 20’de Dash, yüzde 8’i aşan değer artışıyla dikkat çekiyor. İlk 100 içinde ise sırasıyla Waltonchain yüzde 19, ABBC Coin yüzde 18, Dogecoin yüzde 17 ve IOST yüzde 15.5 arttı.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahısların kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Cardano rallisi devam ediyor – ADA fiyatı nereye gidecek?

Bitcoin’de son durum: BTC fiyatı kritik seviyelerde ilerliyor

Popüler altcoinde yeni hedefler belirlendi – bu seviyeleri izleyin!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası