CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin 50.000 doları aşabilecek mi? Bir analist bu kilit seviyeyi işaret etti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin ve tüm kripto para piyasası, son birkaç gün içinde yükselişe geçti. Satıcılar, kripto paranın yükseliş trendi devam ederken alıcılara karşı ciddi bir zemin elde edemedi.

Yeni bir parabolik genişleme dalgasına yol açabileceğinden, bir sonraki piyasa eğilimlerinin nerede olacağı şüphesiz büyük ölçüde BTC’nin bu ivmeyi devam ettirip ettirmediğine bağlı olacak.

BTC için sıradaki hedef 55 bin dolar olabilir

Bir analist, BTC’nin kısa vadeli görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken, kısa vadede 55.000 dolara yükselme olasılığının yüksek olduğunu ve bunun potansiyel bir direnç seviyesi olduğunu iddia etti.

Bitcoin, şu an 46.400 dolardan marjinal olarak işlem görüyor. Bu seviye kripto paranın geçtiğimiz gün boyunca işlem gördüğü yer.

Boğaların kripto üzerinde sabit bir satın alma baskısı oluşturması, yeni bir parabolik büyüme aşamasına girdiğini gösteriyor. Her dip son 24 saatte agresif bir şekilde satın alındı ​​ve bu, kripto paranın kısa vadeli görünümü için olumlu bir işaret.

Bitcoin 50.000 doları aşabilecek mi?

Bir analist, Bitcoin’in kısa vadeli görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken, 50.000 doları aşan bir hareket görmeyi beklediğini açıkladı. Bu artışın yakın zamanda meydana gelen bir menzil kırılması sonucu ortaya çıkabileceğini belirtiyor.

Önümüzdeki birkaç gün, bir sonraki parabolik ayağın daha yüksekten başlayacağını işaret edebileceğinden, bu son rallinin Bitcoin’in orta vadeli görünümü için önemine biraz ışık tutabilir.

bitcoinist


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Usta İsimler Bitcoin Tahminlerini Açıkladı: İşte Kısa ve Orta Vadeli Öngörüler

Bu Model Bitcoin Dip Fiyatını Harika Şekilde Tahmin Ediyor!

Coin Ajans

13 Ocak 2020: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası