CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Balinaları BTC’lerini mi Satıyor? İşte Önemli Seviyeler

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü kripto analiz şirketi Glassnode, Bitcoin balina ve yatırımcılarının bazı varlıklarını satmaya istekli oldukları fiyatları belirliyor.

Glassnode, Bitcoin balinalarının varlıklarını satmaya istekli oldukları fiyatları belirliyor

Firma, her büyüklükteki kripto para sahiplerinin davranışlarını izliyor ve 0,1 ila 1 BTC’ye sahip olan yatırımcıların, önde gelen kripto para birimi 13.500 dolara ulaştığında satış yapmaya başladığını söylüyor. Ünlü kripto analiz şirketine göre, 1 ila 10 BTC’ye sahip olanlar 15.200 dolardan Bitcoin’lerini satmaya başladı. 100 ila 1.000 BTC’ye sahip büyük yatırımcılar ise Bitcoin fiyatı 18.000 dolara ulaştığında satış yapmaya başladı.

Bitcoin Balinaları BTC’lerini mi Satıyor? İşte Önemli Seviyeler 4
Kaynak: Glassnode

Glassnode, 1.000 BTC veya daha fazlasına sahip olan piyasadaki en büyük yatırımcılara gelince, BTC’nin son rallisinin zirvesinde satış yapmayı reddettiklerini ve hala alım yaptıklarını söylüyor. Mevcut Bitcoin balinalarının sayısı son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.000’i (ATH) vurdu. Ünlü kripto analiz şirketi Glassnode konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin balinalarının sayısı (en az 1.000 BTC’ye sahip şahıs ve şirketler) yeni ATH’ye 4 yıldan fazla bir süre içinde ulaştı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’de son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 4 oranında düşüşle 16.880 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 313,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 50,7 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

2020’de İlk Kez Görülüyor: Bu Sinyal Ortaya Çıktığı Son 3 Kez Bitcoin Fırladı!

Coin Ajans

Warren Buffett’in İndikatörü Rekor Kırdı! Bu Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Neyin Habercisi?

İşte 10.500 Doları Önceden Haber Veren Analistin Yeni Bitcoin Tahmini

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası