CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Bitcoin balinalarından son dip operasyonu! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

Balinalar yine bildiğiniz gibi! Her düşüşü bir fırsat bilen balinalar, bir kez daha Bitcoin’in düşüş trendine girmesine izin vermedi.

Bitcoin balinalarından düşüş trendine büyük set!

Bitcoin balinalarından düşüş trendini önlemek için büyük bir destek daha geldi. Glassnode verileri, balinaların dipten Bitcoin satın almak için borsalara büyük miktarlarda USDT taşıdığını gösteriyor.

Moskovski Capital’in CIO’su, Glassnode tarafından hazırlanan ve aktif bir şekilde dipten Bitcoin satın alan kripto balinalarını gösteren bir grafik paylaştı.

Balinalar bir saatte 476 milyon USDT yatırdı!

Glassnode analiz firması tarafından paylaşılan veriler, 7 Nisan’da yalnızca bir saat içinde kripto balinalarının dipten Bitcoin satın almak için dijital para borsalarına 476 milyon USDT yatırdığını gösteriyor.

Lex Moskovski, Bitcoin her ne zaman düşse; büyük yatırımcıların dipten alım yapmak için borsa hesaplarında ekstra USDT bulundurduğunu söylüyor.

Bitcoin 55.000$’a düşerken 648 milyon$’lık long pozisyon likidite oldu!

Dünyanın en büyük kripto para birimi Çarşamba günü 55.000 dolara düşerken, kripto borsalarında toplam 677 milyon dolar değerinde çok sayıda Bitcoin long pozisyon tasfiye edildi.

bitcoin balinalarından Bitcoin balinalarından son dip operasyonu!

Bu tasfiyelerin %95’inden fazlasının (yaklaşık 648 milyon dolara tekabül ediyor) Bitcoin long pozisyonları olduğu görülüyor.

Kurumsal yatırımcılar Bitcoin satın almaya devam ediyor!

Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’na yapılan başvurulara göre, dünyanın en büyük kripto varlık yönetimi firmalarından biri olan Galaxy Digital, geçtiğimiz günlerde kurumsal yatırımcıları adına 250 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı yaptı.

Bu arada 4 trilyon dolarlık bir varlığı yöneten Morgan Stanley de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’na sunduğu belgede bu yıl vadeli kontratlar ve Grayscale aracılığıyla müşterilerine kripto para hizmeti sunacağını ve Bitcoin yatırımına açık üç ayrı fona erişim başlattığını açıklamıştı. Grayscale’in 250 milyon dolarlık BTC yatırımı da bu haberden kısa süre sonra gerçekleşti.

bitcoin balinalarından Bitcoin balinalarından son dip operasyonu!

Ayrıca daha önce paylaşılan Glassnode verilerine göre, 6 Nisan’da finans kurumları, Winklevoss’a ait Gemini borsasından 4.386 Bitcoin (257 milyon dolar değerinde) satın aldı ve uzun vadeli tutmak için kullandıkları soğuk cüzdanlara taşıdı.

“sportsbet”

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin düşüş döngüsü fiyatı 5000 doların altına çekebilir mi?

Coin Ajans

MicroStrategy Bitcoin’e doyamadı – Düşüşü alım fırsatına çevirdi TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin yeniden yükselişe geçiyor olabilir mi? Bu seviyeye dikkat!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası