CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin boğa piyasasının başlaması için hangi seviyenin kırılması gerekiyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

9.000 doların üzerine çıkıp destek bulduktan sonra, Bitcoin fiyatı tekrar yön arıyor. Ancak analistler, önde gelen varlığın başka bir boğa rallisini başlatmak için 9 bin 500 dolarlık direnci geçmesi gerektiği görüşünde.

Bitcoin için anahtar seviye 9 bin 500 dolar

Bitcoin fiyatı, 8 bin 500 dolar seviyelerinden sıçramayı başardı. Ancak 9 bin 100 dolarlık desteğin üzerinde durmak yükseliş yönünü belirlemek için yeterli değil. BTC’nin blok ödül yarılanmasına yaklaşmasıyla daha hızlı bir fiyat hareketi görülmesi için 9 bin 500 doların aşılması gerekecek.

Analistler, 9 bin 500 doların beş haneli fiyatları yeniden kazanmanın anahtarı olduğunu ortaya koyuyor. Bitcoin ticaret hacmi son 24 saat içinde 37 milyar dolara doğru gerilerdi.

CryptoCred de 9 bin 500 doların üzerinde bir hareketin düşüş durumunu geçersiz kılacağını kabul ediyor. 9 bin 200 doların altında bile, Bitcoin fiyatı aylık direnci yeniden test ediyor ancak yükseliş beklentileri, günün kapanış seviyesine bağlı.

bitcoinist

Bitcoin’in son hamlesini bilen analistten bomba Ethereum tahmini


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Son on yılın en çok kazandıran 3 varlığı

Coin Ajans

Sert Düşüş Sırasında Bitcoin ve Altcoin Tasfiyeleri 1.9 Milyar Doları Buldu!

Youtube’da Bitcoin Baskını Sürüyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası