CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin bu seviyeyi kırarsa 30.000 doları da aşabilir! Analist açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin ve tüm kripto para piyasası, son birkaç haftadır karışık fiyat hareketleri gördü. Geçtiğimiz birkaç günde görülen satış baskısı, boğalar tarafından absorbe edildi ve ayılar piyasada herhangi bir önemli yer kazanamadı.

Bitcoin 30.000 dolar direncini aşabilecek mi?

Yakın vadede piyasa trendlerinin nerede olacağı, büyük ölçüde boğaların 30.000 dolar civarında duran direnci parçalayıp parçalayamayacağına bağlı.

Bu seviyenin üzerinde bir kesin kırılma, kripto para biriminin parabolik momentumuna katkıda bulunacak ve potansiyel olarak büyük bir yükselişe izin verecektir.

Görünüşe göre Bitcoin’in “satış tarafı likidite krizi” denen bir krizle karşı karşıya olduğu görülüyor, çünkü her satış neredeyse anında emiliyor.

Bu da Bitcoin fiyatının 29.000 doların üzerinde güçlü bir yer edinmesine izin verdi ve şu anda 29.400 dolarda işlem görüyor.

29.200 doların keskin şekilde kırılması çok önemli

BTC henüz 30.000 doları test etmedi, ancak boğaların kısa vadede bu seviyenin üzerinde bir kırılma için yarıştığı görülüyor.

Önde gelen bir trader dün gece 29.200 doların tüm kripto para piyasası için çok önemli bir seviye olduğunu açıkladı. Bu seviyenin üzerindeki kırılma, önümüzdeki günlerde BTC’ye daha fazla ivme kazandırabilir.

Özellikle 30.000 doların üzerinde bir kırılma merakla bekleniyor.

Bitcoin’in orta vadede 30.000 doların üzerine çıkıp çıkamayacağı, önümüzdeki haftalarda nereye yöneleceğine de ışık tutabilir.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Piyasayı Sarsan İddia: Çinli Balina, Bitcoin’deki Çöküşün Ortasında İntihar Etti!

Coin Ajans

2021 Neden Bitcoin İçin Tarihi Bir Yıl Olacak? İşte Uzman ve Analist Görüşleri…

Binance Visa ve Mastercard Kapsamından Türkiye Dahil 21 Ülkeyi Çıkardı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası