CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Bitcoin bunu 7 ayda 7 kez yaptı: Bu sefer heyecanlanmalı mıyız? TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Bitcoin bunu 7 ayda 7 kez yaptı ve 10 bin doların üstüne çıktı. Bu sefer gerçek gibi. Muhtemelen Bitcoin 10 bin doların üstünde tutunabilecek.


Bitcoin bunu 7 ayda 7 kez yaptı!

Dün Bitcoin dakikalar içerisinde 10 bin dolarlık direnç seviyesini kırdı. Ardından tekrardan 9,800 dolar bandına kadar gerilemişti ki bugün BTC tekrardan 10 bin doların üstünde. Yazının kaleme alındığı saatte 10,250 dolardan işlem görüyor. Bu sefer Bitcoin 10 bin doların üstünde tutunacağa benziyor. Ethereum’da da değer artışı devam ediyor. Ethereum, hem dolar hem de Bitcoin karşısında değer kazanıyor.

Bitcoin analistlerine göre Bitcoin, 10 bin doların üstünde tutunabilirse bir sonraki hedefi 2019 yılı zirve değeri 14,000 dolar. 2020 yılının küresel ve politik gelişmeleri, 2019 yılına kıyasla Bitcoin lehine daha iyi şartlar oluşturuyor. 2019 yılında Bitcoin boğa koşusunun yaşanmasında ABD-Çin arasındaki ticaret savaşları, merkez bankalarının faiz politikaları ve Facebook’un Libra projesi etkili oldu.

2020 yılında ise küresel belirsizlikler Korona Salgınından dolayı daha yüksek seviyede. Bitcoin lehine 2019 yılına kıyasla daha lehte bir ortam hazırlıyor. Korona tehlikesi henüz geçmiş değil ve bazı ülkelerde 2’inci dalganın yaşanma tehlikesi var. Korona krizinin ekonomik etkilerinin minimize etmek için merkez bankaları daha agresif politikalar uyguluyor. Dolar ve Euro arzı arttıkça yatırımcılar varlıklarında değer kaybını önlemek için alternatif yatırım arayışı içerisindeler. 2019’a kıyasla 2020’de kurumsal ilginin Bitcoin’e yönelik daha yüksek olduğunu görüyoruz. Örneğin Visa, Mastercard ve PayPal gibi firmalar Bitcoin ve kripto para ticaretini kolaylaştıracak çalışmalar yürütüyor.

koinmedya_brave

Kısaca Bitcoin lehine 2020 yılının şartları 2019’a göre daha iyi konumda gözüküyor.

Ünlü analist Willy Woo’ya göre Bitcoin bu sefer gerçekten 10 bin doları kırdı.  Bitcoin’in 10 bin doların üstünedeki bu yolculuğu bu sefer geçici değil. Aşağıda Woo’nun analizini görüyoruz.

Bitcoin bunu 7 ayda Bitcoin bunu 7 ayda 7 kez yaptı: Bu sefer heyecanlanmalı mıyız?Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ampleforth 1 ayda nasıl %5000 yaptı? Bakın arkasında ne çıktı? TAKİP ET

Uzman analistten müjde: “Bitcoin bir aya kadar…“ TAKİP ET

2017 Bitcoin boğanın sinyalini veren gösterge tekrar al sinyali veriyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası