CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin CME Boşluğunu Dolduracak Mı? Sıradaki Hedefler Nelerdir? İşte Kritik Analiz…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), birkaç olumsuz haber nedeniyle 1 Ekim’de 10.900 doların altına düştükten sonra şu anda 10.700 dolardan işlem görüyor. Bir hafta önce, KuCoin hackinden Trump’ın coronavirüs’e yakalanmasına kadar birçok olumsuz gelişme yaşandı. Şaşırtıcı bir şekilde, olumsuz olaylara rağmen Bitcoin’in fiyatı Ekim ayının başından bu yana çok fazla düşmedi. Günlük grafikte, iki kez 100 MA’nın altına düştükten sonra, BTC toparlanmayı başardı ve şu anda destek seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyor. Peki Bitcoin’de sırada ne var? İşte popüler analist Erie Maxwell’ın tahmini…

Erie Maxwell’a göre, Bitcoin kısa vadede 11.000 ve 12.000 doları kırabilir

Erie Maxwell’a göre, Bitcoin şimdi üst sınırı yaklaşık 10.700 dolar ve alt trend çizgisi 10.300 dolar olan bir üçgen oluşturdu. Bu iki seviyeden herhangi birinin kırılmasına büyük olasılıkla çok fazla işlem hacmi eşlik edecek. Boğalar 100 MA’yı başarılı bir şekilde savunabilir ve 10.700 doların üzerinde bir kırılma görebilirse analiste göre, Bitcoin kısa vadede 11.000 doları kolayca yeniden test edebilir ve hatta bir sonraki hedef fiyat olarak 12.000 dolara çıkabilir.

Bitcoin ve kripto piyasasının borsa ile ilişkili olma eğiliminde olduğunu biliyoruz. Her iki durumda da analiste göre, Bitcoin bu sefer çok daha iyi durumda ve balinalar hala dijital varlıkla ilgileniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Sıcak Gelişme: Onmilyonlarca Bitcoin Gizemli Hesaplara Taşındı! Sebebi Nedir?

Coin Ajans

Peter Schiff: Bitcoin neden şu an 50,000 dolar değil?

Coin Ajans

Anket: 2021’de S&P 500 şirketlerinden yoğun Bitcoin alımları bekleniyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası