CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin CME Boşluğunu Doldurdu! İşte Sıradaki Seviyeler

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Coronavirüs’ten muzdarip pazarlara rağmen, Bitcoin CME boşluğunu dolduruyor ve analistlere göre şimdi BTC’de ilk hedef 8.500 dolar. İşte 3 başarılı analistten Bitcoin tahminleri…

Başarılı
analist: Bitcoin CME boşluğunu 7.685 dolar seviyesinde doldurdu

Bitcoin yazım sırasında 8.000 dolar seviyesinin üstüne atladı. Tahminleri tutan usta bir analist olan Willy Woo’ya göre, hem kripto pazarları hem de geleneksel pazarlar, dünyaya yayılan coronavirüs’ün neden olduğu siyah bir kuğu’dan acı çekiyor. Yine de Bitcoin’in CME boşluğunu doldurması, trader’lara kısa vadede (halving’e gitmeden iki ay önce) Bitcoin fiyatının yükseliş eğilimini sürdüreceğini gösteriyor.

Başarılı analist Carl Eric Martin (The Moon Carl)
Twitter’da Bitcoin’in CME boşluğunu 7.685 dolar seviyesinde doldurduğunu yazdı. Şimdi
analist, BTC’nin gerçek bir güvenli liman varlığı olduğunu göstererek yeni boğa
koşusu ile pazarın devam edebileceğini söylüyor.

Michael van de Poppe: Bitcoin’de 8.200 dolar hatta 8.500
dolar masada

Michael van de Poppe (diğer adıyla ‘Crypto Michael’), Bitcoin’in rahatlama rallisi olarak 8.200 dolar hatta 8.500 dolar civarına zıplayabileceğine inanıyor. 

SinkTrader: Balinalar Bitcoin fiyatını 6.000 dolara
düşürecek

Ancak analist SinkTrader, mevcut küresel pazar durgunluğunu ve coronavirüs sorununu topluluğa hatırlattı. Analist, kripto balinalarının bir sonraki boğa piyasası patlamasından önce daldırmaları satın almak için Bitcoin fiyatını 6.000 dolara düşürdüğüne inanıyor.

Analist gerçekte, küresel pazarın ilk kez böyle büyük bir satışla karşı karşıya kaldığını düşünüyor, bu yüzden analiste göre kimse BTC’ye ne olacağını tahmin edemez. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Tahminleri Tutan Analistten Kritik BTC ve Altcoin Öngörüsü” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’in Bu Şekilde Düşüşü En Son Yüzde 170’lik Uçuşu Tetiklemişti!

Coin Ajans

Kasım Ayındaki Boğa Koşusunun Lideri Ripple (XRP) Oldu!

3 Aralık Bitcoin analizi: BTC kanal hareketinde önemli seviyeler neler?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası