CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin dibi gördü mü? Kripto para analistleri açıklıyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Geçen hafta 4 bin doların altına düşen Bitcoin, 2013’ten beri en kötü günlük performanslarından birini kaydetti. Önde gelen kripto para birimi o günden itibaren hafif bir toparlanma içerisine girse de bazı analistler, BTC için dibin henüz görülmediğini düşünüyor

Oynaklık zirvede: Ünlü analiste göre Bitcoin henüz dibi görmedi

Son on gün BTC için son derece yüksek volatiliteyle geçiyor. Öyle ki şu günlerdeki oynaklık oranı son altı ayın zirvesine gelmiş durumda.

Birkaç kripto analisti dün büyük bir ralliye rağmen, Bitcoin için hâlâ dibin görülmediğine inanıyor. BTC, geçen hafta Perşembe günü 3 bin 600 dolara kadar düştü. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı, bu haberin yazıldığı esnada son 24 saatte %3.1 düşüşle 6 bin 200 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Michaël van de Poppe’ye göre BTC henüz dibi görebilmiş değil.

Koronavirüs salgını küresel piyasaları çökertmeye devam ediyor. BTC de şu ana dek geleneksel piyasalarla benzer tepkiler verdi. Bazı uzmanlar BTC’nin kısa süre içerisinde yeniden 5 bin dolara düşebileceğini konuşuyor.

coinnounce

Kripto para piyasası çökerken bu altcoin yüzde 80 fırladı!


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

İşte Bitcoin Balinalarının Satış Yapacağı Seviye ve Kısa Vadeli Tahminler

Dip Avcılığı mı yoksa Zirve Satışı Mı? İşte Bitcoin HODLers’ının Stratejisi

Coin Ajans

eToro Analisti Bitcoin, Ethereum ve XRP’deki Çöküşü Bu Gelişmeye Bağladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası