CoinAjans.com
Bitcoin

“Bitcoin Düşecek” Diyenlere 24 Milyon Dolarlık Darbe

bitcoin haberleri coinajans.com

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz gün akşam saatlerinde harekete geçti ve yükselmeye başladı. Coinmarketcap verilerine göre BTC özellikle gece saatlerinde iyi bir çıkış yaptı ve yine 8 bin dolar barajının üstüne çıktı.

8 Bin Üstü

Bitcoin fiyatı bundan birkaç gün önce ABD-İran arasındaki gerginliklerin ardından 8 bin 400 dolar seviyesine kadar çıktı. Daha sonra düzeltme sürecine giren Bitcoin, bir süreliğine 7 bin 900 dolar seviyesine geriledi.

Bitcoin geçtiğimiz gece yeniden değer kazanmaya başlayarak 8 bin dolar seviyesinin üstüne doğru ilerlemeye başladı. Coinmarketcap verilerine göre sabaha karşı 4:30 sularında 8 bin 200 doların da üstüne çıkan BTC, an itibarıyla 8 bin 80 dolar seviyesine gerilemiş durumda.

“Bitcoin Düşecek” Diyenlere 24 Milyon Dolarlık Darbe 3

Bu süreç içerisinde özellikle BitMEX’te epey yoğun bir hareketlilik yaşandı. Datamish verilerine baktığımızda BitMEX’te Bitcoin’den kısa pozisyon alan yatırımcıların son yirmi dört saat içerisinde neredeyse 24 milyon dolarlık pozisyonu tasfiye ettiklerini görebiliyoruz. Son altı saat içerisindeki verilere baktığımızda ise yine 4 milyon dolarlık bir tasfiye söz konusu.

“Bitcoin Düşecek” Diyenlere 24 Milyon Dolarlık Darbe 4

İlgili Haberler

Bitcoin yorum: Boğa sezonunun devam edebileceği gösteren 3 gösterge! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin Fiyatında Sert Düşüş

Coin Ajans

İsviçre bankasından Bitcoin açılımı TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası