CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin fiyat analizi: 33 bin dolarda konsolide olan BTC yükselecek mi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin fiyatı, mevcut destek seviyeleri boyunca ilerliyor ve yaklaşık 33.000 dolarda konsolide oluyor. Tüm tahminlere karşı fiyatının ani yükselişi, BTC’ye desteği test etmek ve 33 bin dolar seviyesini korumak için bir şans daha sağladı. Peki BTC yükselecek mi?

Bu yazı yazılırken Bitcoin 33.990 dolardan işlem görüyor.

6 saatlik Bitcoin fiyat grafiği

Bitcoin fiyat analizi: 33 bin dolarda konsolide olan BTC yükselecek mi? 4

Yukarıdaki grafiğe göre, yükselen kanalı takiben Bitcoin fiyatı yükseliyor. Piyasa düzelmeye başladığında, fiyat 33 bin dolarlık desteğe yakın kaldı. Sarsıntı nedeniyle, BTC fiyatı en azından bir süreliğine mevcut seviyede konsolide olabilir.

Teknik göstergelere göre BTC yükselecek mi?

Düzeltme, BTC için 38 bin dolardan 34 bin doların altına düşmesine yol açtı. Ancak piyasa, 33.000 doların üzerinde istikrar kazanmaya başladı. 50 hareketli ortalama da bu seviyede bir destek görevi gördü ve fiyatın tutması için bir temel oluşturabilir. Bu esnada göreceli güç endeksi dengede ancak aşırı alım bölgesine doğru ilerliyor.

Yukarı doğru hareketin bir sonucu olarak 34.862 dolarlık direnç test edilebilir. Son dönemde düşen fiyatlar ile hacim küçüldükçe ivme de azalmıştı. Awesome Osilatör, dalgalanmanın sadece kısa vadede ivmeyi artırdığını ancak hemen tersine döndüğünü belirtti. Piyasada bir düşüş var, ancak fiyat sabit kalabilir.

Sonuç

Borsadaki yükselen hava kripto piyasasına yayıldıktan sonra, son heyecandan kaynaklanan hareket şansı hala yüksek. Şu anda, trader’ların faaliyeti istikrar kazandıkça Bitcoin’in değeri 33.000 doların üzerindeki seviyeyi tutmaya çalışıyor. Önceki trend, BTC piyasası için düşüş eğilimi gösterdi, eğer kripto para desteği kırarsa, yakın zamanda düşüş gerçekleştiğini görebiliriz.

Bu arada XRP de bugün 50 senti geçmeyi başardı ve şimdi 40 sentin hemen altında. Detaylar için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Yatırım Devi Alım Yapıyor: Bitcoin ve Bu 7 Altcoin’e Milyar Dolarlık Yatırım!

Öncü Borsa Yöneticisi: Bitcoin Süper Döngüde! 2 Milyon Dolara Hazır Olun

Coin Ajans

Ethereum ve Bitcoin Arasındaki Korelasyon 2018 Seviyelerine Geriledi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası