CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin fiyatı 2021’den önce bu seviyeye gelecek mi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin fiyatı yükselişine devam ederse, 2020’nin son gününde 30.000 dolara yükselebilir.

Bitcoin fiyatı

Yıl sona erdiğinde, Bitcoin fiyatı 29.000 doları aşarak yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Fiyat yükselmeye devam ederse, yeni yıl başladığında kripto para birimi 30.000 dolara ulaşabilir. Bu haftanın başlarında yapılan küçük bir düzeltmenin ardından, Bitcoin fiyatı yeni bir rekor fiyata yükselerek başka bir artışa ulaştı.

Geçen hafta Bitcoin fiyatı

Son yedi gün içindeki grafiğe baktığımızda, Bitcoin’in fiyattaki hızlı yükselişini, küçük düşüşü ve ardından ticarette daha da arttığını görebiliriz.

24.000 ABD Dolarının altındaki bir fiyattan 29.000 ABD Dolarının üzerine çıkan Bitcoin için benzeri görülmemiş fiyat göz önüne alındığında, uzmanlar, kripto para biriminin kısa vadeli geleceği konusunda hem yükseliş eğilimi hem de temkinli davranıyor.

bitcoin price

Geçen hafta, Bitcoin fiyatı 23 463,67 USD gibi düşük bir işlem fiyatı ile 29 180,10 USD gibi yüksek bir işlem fiyatı gördü. Farklı olarak, Bitcoin’in değeri sadece yedi günlük ticarette yaklaşık %25 arttı.

Ticaret uzmanları Bitcoin fiyatı için ne tahmin ediyor?

Birçok boğa ticareti analisti, yeni direnç engellerini aşmak için Bitcoin fiyatının 30.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ederken, diğerleri Bitcoin’in 30.000 ABD Dolarını geçmeden önce veriler konusunda daha az iyimser. Popüler ticaret uzmanı Nunya Bizniz, 30.196 $’lık 1.618 Fibonacci geri çekilmesi nedeniyle 30.000 dolardan fazla bir fiyatın aşırı genişletilebileceğini belirtti.

Kripto para analisti Michaël van de Poppe ise kırılması gereken kritik bölge olarak 27.500 $’ı gördü. Bitcoin bu seviyeyi geçtiği için, tokenın tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıracağını tahmin ediyor:

coininsider


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

“Kurumsal Yatırımcılar Kripto Biriktirmeyecek Ancak Alanın Büyümesine Yardımcı Olacak”

Bitcoin düşerken Tether kapasitesi altın çağını yaşıyor

Coin Ajans

Mike Novogratz Bitcoin’i Elon Musk’ın Tesla’sı İle Karşılaştırdı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası