CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Bitcoin fiyatı eski zirvesini ne zaman görür? TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg

Bitcoin fiyatı eski zirvesini ne zaman göreceğini konusunda uzmanlar görüş bildirdiler. Ancak uzmanların bu öngörüsü tez canlı olan bizlerin canını sıkabilir.


Bitcoin fiyatı eski zirvesini ne zaman görebilir?

2017 yılında gerçekleşen yeşil dalga hareketiyle Bitcoin 20,000 dolara kadar uzandı. O tarihten itibaren Bitcoin geri çekilmeye başladı ve bugünkü fiyatlara düştü.

Mevcut koşullar değerlendirildiğinde Bitcoin 20,000 doları tekrar görmesi zaman alacağa benziyor. Bazı uzmanlar Bitcoin’in AHT’sini 2021 yılının ilk çeyreğine kadar göremeyeceği görüşünde.

koinmedya_brave

Bakınız: Bitcoin ticaret volümü Nisan değerlerine geri döndü-Yatırımcının ilgisi artıyor

Uzmanlar, Bitcoin fiyatının mevcut formasyonun 2014-2016 yıllarındaki formasyonunu andırdığını belirtiyor. Yani bu bakımından ayı piyasasından kurtulup tekrar eski seviyelerine çıkmasının zaman alacağını belirtiyorlar.

Bitcoin tarihinden öğrendiğimiz bir husus varsa, o da, Bitcoin tekrar yükseliş trendine girdiğinde eski AHT’sini devamlı geçmiştir. Aynı şekilde Bitcoin’in yıllık dip seviyeleri bugüne değin bir önceki seviyesinin üstünde yer almıştır.

Bakınız: Bitcoin halving etkinliği BTC fiyatlarını astronomik fiyata taşıyabilir

Ufukta Bitcoin halving etkinliği var. Daha önce tecrübe ettiğimiz üzere, Bitcoin halving etkinliği öncesinde en az 6 ay öncesinden fiyatta artış gözlemlenmiştir. Bunu göz önüne bulundurduğumuzda ve de Fidelity ve Bakkt‘ın sektöre getireceği etkiyle birlikte uzmanların iddia ettiği gibi BTC’nin AHT’sini görmesi için 2021 yılana beklemesi gerekmeyebilir.

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin’in kaderi bu 2000 kişinin iki dudağı arasında TAKİP ET

Bu özellik sayesinde Ethereum Visa’ya fark atabilir

Coin Ajans

Tether OMG iş birliği neden Vitalik Buterin’i kızdırdı? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası