CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Fiyatı “Halving Günü” Ne Olacak? İşte Usta Analistlerin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin’in halving etkinliği iki ay uzaklıkta ve daha fazla insan bu olayla ilgili BTC beklentilerini paylaşmaya başladı. Bu konudaki görüşler, Bitcoin’in 20.000 doların üzerinde yükseleceği, halving’in zaten fiyatlandırıldığı ve ‘dijital altın’ın fiyatı üzerinde sıfır (veya sıfıra yakın) etkisi olacağını yönünde. Bu makalede bu önemli konuda yakın zamanda görüşlerini bildiren en iyi analistlerin görüşlerini sunacağız.

BTC halving’e gider. Bu olayla madenciler tarafından pazara gönderilen Bitcoin miktarı yarı yarıya azalır. Tarihsel verilere bakıldığında halving etkinliğinin etkisiyle BTC fiyatı artış yönünde ilerleme eğilimindedir. YouTuber ve analist Chris MMCrypto halving’e gitmeden önce Bitcoin’in 14.000 dolarlık seviyeye ulaşacağı görüşünde. Ayrıca analist, Bitcoin’in ilerleyen zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Analist açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin, parabolik boğa koşusu belki 2021, 2022’de başlamadan önce bir sonraki boğa koşusu için hazırlanıyor olabilir. 30.000 dolarlık psikolojik dönüm noktası… Sanırım 2021 yılına kadar beklemek zorundayız.

Bitcoin Fiyatı “Halving Günü” Ne Olacak? İşte Usta Analistlerin Tahminleri 3

Carl Eric Martin: Halving etkinliği Bitcoin için büyük önem taşıyor

Popüler analist Carl Eric Martin (diğer adıyla ‘The Moon Carl’) konuya yönelik herhangi bir fiyat tahmini paylaşmadı. Ancak, yaklaşan halving etkinliğinin Bitcoin için büyük önem taşıdığına inanıyor. Analiste göre, bu olayla enflasyon oranları yarı yarıya azalacak. Ayrıca, farkındalık artacak ve giderek daha fazla insan BTC hakkında konuşacak.

Bazı yatırımcılar halving’le Bitcoin’in 100 bin dolara
çıkacağına inanıyor

Bir kripto meraklısı olan Mia Tam, Twitter sayfasında bir anket düzenliyor ve takipçilerinden BTC fiyatının halving günü nerede olacağına dair görüşlerini paylaşmalarını istiyor. Takipçileri çok farklı görüşler sunuyor. Bazıları fiyatı 11.000 ila 12.000 dolar arasında adlandırıyor. 

“Sabırlı Olun!” Diyen Popüler Analistten Güçlü Ripple (XRP) Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Balinaları BTC’lerini mi Satıyor? İşte Önemli Seviyeler

Doğru Tahminleriyle Ünlenen Analist, Bitcoin’in Ay Ay Göreceği Seviyeleri Sıraladı!

Tim Draper: 250 bin dolar Bitcoin fiyat tahmini halvinge dayanmıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası