CoinAjans.com
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı İçin Dönüm Noktası Belli Oldu!

bitcoin haberleri coinajans.com

Bitcoin fiyatı 15 Haziran tarihinde 9.000 dolar seviyelerinin altına inse de yeniden toparlanmaya başladı ve basın saatine göre 9.451 dolardan yani 50 günlük hareketli ortalamanın üstünden işlem görüyor.

Analistlerin birçoğu özellikle son düşüşten sonra BTC fiyatının hızla aşağıya ineceğini ifade etse de Bitfinex kripto para borsasının emir tahtası kontrol edildiğinde durumun çok daha farklı bir boyuta sahip olduğu görüldü. Alistar Milne konu hakkında yayınladığı veriler ile Bitfinex kripto para borsasındaki alış emirlerinin çok kritik bir noktaya odaklandığını gösterdi.

Bitcoin İçin Kritik Seviyeler

Milne’nin tweet’inden de görülebileceği üzere özellikle 8.700 dolar ile 9.400 dolar seviyeleri arasında 6.130 BTC değerinde alım emri girilmiş. Bu da Bitcoin’in 8.900 dolara değdikten sonra neden önce hızla 9.200 dolara ve bunun devamında 9.400 dolara kadar yükseldiğini gösteriyor. BTC’nin diğer kritik noktasının ise 9.400 dolardan itibaren başlayıp 10.100 dolara kadar gittiği görülüyor.

2.800 BTC’lik satış emirlerinin 9.400 dolardan 10.100 dolara kadar olan seviyelere yerleştirildiği ve fiyatın 10.100 dolara kadar baskılanacağı görülüyor. Tabii ki BTC’nin 9.400 dolardaki direnci kırması satış emirlerinin bir kısmının iptal edilebilmesine yol açabilir. Bu da BTC fiyatının beklenenden çok daha hızlı 10.100 dolar seviyesine çıkmasını sağlayabilir.

 

İlgili Haberler

Tartışma Sürüyor: Bitcoin Halving Sonrasında Yükselecek mi?

Coin Ajans

Kurumsal Yatırımcılar Piyasadaki Olası Bir Düşüşe Karşı Hazırlıklılar

Coin Ajans

İran Madencilere Ruhsat Vermeye Başladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası