CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin fraktal analizi 9000 doları işaret ediyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Bitcoin fraktal analizi 9000 doları işaret ediyor! Yaklaşık 2000 dolarlık düzeltmenin ardından nihayet konsolidasyona başlayan Bitcoin için pusula kuzeyi gösteriyor!


Bitcoin fraktal analizi 9000 doları gösteriyor!

 

10.500 dolar reddinin ardından adeta kabus gibi günler yaşayan Bitcoin’de nihayet sular durulmaya başlıyor. 8.500 dolar bandında konsolidasyona başlayan BTC’de teknik göstergeler ve fraktal analizleri pozitife dönüyor.

Son fiyat hareketini oldukça iyi tahmin eden tanınmış bir analizciye göre bu konsolidasyon, Bitcoin’in yakında 9.000 dolar bandına gireceğine işaret ediyor. Bununla birlikte diğer pek çok analizci de Bitcoin’in yükselişe geçeceği yönünde analiz paylaşırken, BTC Halving olayından önce fiyatın 10.500 doları test edebileceği düşünülüyor.

Ocak ayında kazandırdı yine kazandırabilir!

Tanınmış analizcilerinden Financial Survivalism, 2020’nin ilk günü yaptığı paylaşımla Bitcoin’in Wyckoff Spring deseni oluşturduğunu ve Ocak ayı ortasında fiyatın 9.200 çarpacağını ileri sürmüştü. Ocak ayı ortası geldiğinde ise analizinin ne kadar isabetli olduğu kanıtlanmış oldu. Çünkü BTC 17-18 Ocak tarihlerinde 9.000 dolarlık psikolojik sınırın üzerine çıkmayı başardı.

Bitcoin fraktal analiziFinancial Survivalism dün yaptığı paylaşımda, son bir haftada yaşanan düzeltmenin ardından BTC’nin yeniden Wyckoff Spring desenine yaklaştığını ve fiyatın yakın zamanda 9.000 doların üzerine çıkabileceğini ileri sürdü.

”Bitcoin 30 dakikalık grafiği aralık ayındaki 4 saatlik grafikle benzerlik göstermeye başladı!!!”

Financial Survivalism ileri sürdüğü şey, Bitcoin’n son birkaç gündür aralık ayı vari bir desen üzerinde hareket etmesidir. Bu da Bitcoin’in dibe vurduğu ve yakın zamanda 9.000 doları aşan bir patlama yapabileceği anlamına gelir.

İlgili haber: Analist neden 8500 dolarda Bitcoin aldığını açıkladı

Değerlendirme

Bitcoin her ne kadar son bir haftada ciddi bir düşüş yaşamış olsa da, yaklaşan halving’in de etkisiyle Bitcoin boğaları yakaladıkları olumlu havadan hiçbir şey kaybetmemiş gibi görünüyor. Kripto kamuoyunda BTC’nin tekrar yükseleceğine dair umutlar canlılığını sürdürüyor. Ama siz siz olun yakın zamanda ihtiyacınız olan bir sermayeyle bu sektöre adım atmayın. Kripto para piyasalarında kazanmanın altın kuralının sabır olduğunu unutmayın.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

İlgili Haberler

Kolombiya Hükümeti Kripto Para Alanını Yasal Zemine Kavuşturmak İçin Şirketlere Çağrı Yaptı

Düzeltmesini tamamlayan Bitcoin’de işte bugün izleyenecek seviyeler

Eski Goldman Sachs Yöneticisi, Bitcoin’de Yeni Zirve İçin Tarih Verdi!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası