CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bitcoin girişimcisi sıraladı: Şu anda Bitcoin almak için 12 neden

kripto para haber coinajans

Bitcoin yatırımcısı ve girişimci Brandon Quittem, bugünlerde piyasa değeriyle en büyük kripto parayı almak için 12 neden sıraladı.

İşte Quittem’in Bitcoin almak için belirlediği sebepler:

 1. Bitcoin son 10 yılın en iyi performans gösteren varlığı.

  “Son 10 yılın en iyi performans gösteren varlığını almaz mısınız? Cidden, yüzde 1 bile mi?”

 2. Bitcoin belirsizlik / kaos üzerine büyür.

  “Şu anda 2020’nin yarısındayız ve sanki 10 yıl geçmiş gibi hissediyoruz. Bitcoin bunun için doğdu”

 3. Bitcoin bir eğlence ve sen de biraz meraklısın.

  “Sen bunu okurken Bitcoin dünyayı değiştiriyor. O devrimci bir teknoloji. Küçük bir Bitcoin yatırımını “gelecek hakkında bilgi öğrenme ücreti” olarak kabul edin. Disk nereye dönüyorsa sen de pateni oraya sür!”

 4. “Bitcoin durdurulamaz bir güç” – ABD konge üyesi Patrick McHenry

  “Kongre üyesi haklı.”

 5. Dünya Bitcoin konusunda gözünü açtı. “Akıllı para” yatırımcıları Bitcoin aldılar bile…

  “Eğer hala Bitcoin almadıysan, kendine şunu sor: Paul Tudor Jones, Dan Tapiero, Jack Dorsey, Chamath Palihapitiya, Raoul Pal, Dan Morehead, Nassim Nicholas Taleb, Tim Draper, Peter Thiel ve Naval’ın bilmediği neyi biliyorum?”

 6. Bitcoin şu an var olan en adil para.

  “Bitcoin fırsat eşitliğini sağlıyor (Sonuç eşitliği mümkün değildir ve istenmez). Herkes aynı para sitemine katılabilir. Haydi, fakire, azınlıklara, yaşlılara ve yardıma ihtiyacı olanlara karşı ayrımcılık yapan devlet parasını sonlandıralım.”

 7. İfade özgürlüğünü desteklemek için Bitcoin alın.

  “İfade özgürlüğü özgür ve açık toplumu destekler. Bitcoin paradır, para da konuşma gücü.” Halk acı çekerken, devletlerin ve merkez bankalarının kendi ‘kanka’larını kurtarmasını izlemek istemiyor musun? Dolarınla oy kullan: Bitcoin al”

 8. Kıtlık önemlidir.

  “Hiçbir zaman gerçek anlamda kıt bir paramız olmadı. Konuya şuradan bakalım, toplam Bitcoin sayısının (21 milyon) iki katından fazla dolar milyoneri var (46 milyon). Herkes bu trene binmeden önce biraz almak akıllıca olabilir.”

 9. Roma İmparatorluğu yıkıldı.

  “Roma İmparatorluğu gibi dolar hegemonyası da sonsuza kadar sürmeyecek. “Para tabanı” dönemsel olarak değişmektedir. Bitcoin’in yeni para tabanı olması konusunda gerçekten şansı var. Pound sterlin –> ABD doları –> ??”

 10. Para basma makinesi takılmış durumda.

  “FED başkanı Powell: ‘FED faiz oranlarını artırmayı düşünmüyor.’ FED güzel sanatlarla uğraşmadan ne kadar önce artıracak? Sınırlı sayıdaki 21 milyon Bitcoin’i yakalamaya çalışan limitsiz dolar!”

 11. Bitcoin, 1 milyar yıldan bu yana çalışan evrimsel bir stratejiyi taklit ediyor (Merkeziyetsiz ağ zekası)

  “Bu daha çok mantarın lifli kısmında (miselyum), nöronlarda, internette ve şimdi de Bitcoin’de görülüyor. Bitcoin hayattır.”

 12. İyi para önemlidir.

  “Para, insanların karmaşık bir toplumda örgütlenmelerini sağlayan temel teknolojidir. Para uzmanlaşmayı ve ticareti mümkün kılar. Bu da herkes için zenginlik demektir. Şu ana kadar sahip olduğumuz en iyi para Bitcoin. Parayı düzelt, dünyayı düzelt.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Meşhur Bitcoin grafiği güncellendi ve 3 yıl sonra ilk kırmızı nokta göründü!

Justin Sun, Greta Thunberg’e 1 milyon dolarlık bağış yaparak destekledi

Coin Ajans

Güney Kore, Bitcoin’den vergi almaya başlıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası