CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Bitcoin hakimiyetine hançer saplayabilecek 3 sürpriz coin! TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Parabolic Thies (@KingThies) adını kullanan trader ve analist, ETH/BTC paritesinin yükseleceğini öngörüyor. Analist ayrıca BTC’nin düşüşünden yararlanacak 3 sürpriz coinin de ismini sıralıyor.


Bitcoin’in düşüşü ile yükselecek 3 sürpriz coin!

Kıdemli trader ve analist Parabolic Thies (@KingThies), en büyük altcoinlerin performanslarını takip ediyor. Bu gözlemleri üzerinden birkaç kripto paranın BTC karşısında fiyatları hakkında tahminlerde bulunuyor.

Ethereum için yükseliş öngörüyor

Analistin bu tahminlerine göre, Ethereum (ETH) fiyatı BTC karşısında kararlı bir yükselişe hazırlanıyor. Bu tahmin, söz konusu traderin Market God integral indikatörüne dayanıyor.

İlgili – Borsalardaki yeni satış dalgası ile bitcoin düşer mi?

koinmedya_brave

Parabolic Thies (@KingThies) şöyle diyor: “ETH/BTC bu formasyondan kırılmaya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Olursa burada boğa bir yükselişin devamı gelir. BTC hakimiyetinin kırılması durumunda en hızlı yükseliş için gözüm ETH, XRP ve LTC’nin üzerinde olacak.”

3 sürpriz coin!

Kaynak: Twitter – Üç sürpriz coin

Analistin paylaştığı bir günlük grafikte, ETH/BTC fiyatı Mart ortasında oluşan “Yükselen Üçgen” formasyonundan çıkış yapacak. Bu yükseliş için 0.028 seviyesi kilit öneme sahip.

koinmedya_brave

Bu seviye, ETH/BTC fiyatının yıllık zirvesine çok yakın. Eğer burada 0.028 seviyesinin üzerine kırılma olursa, bu kesinlikle fiyat üzerinde bir boğa kontrolü anlamına gelecek.

Kıdemli analist ayrıca Bitcoin’in düşmesi durumunda Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve XRP’nin bundan faydalanacağını da düşünüyor.

İlgili – Ethereum neden değer kaybediyor?

BTC hakimiyeti yol ayrımında

Daha önce Messari’de çalışmış başka bir önde gelen analist Qiao Wang, söz konusu trader ile aynı görüşü paylaşmıyor. Ona göre devam eden piyasa resesyonu döneminde Bitcoin hakimiyeti yüzde 90’dan fazla yükselecek. Başka bir trader TheMoonCarl da bu maksimalist görüşe katılıyor.

Wang ayrıca merkeziyetsiz finansal uygulamalar çevresindeki coşkunun TOP 10 kripto para listesini yeniden şekillendireceğini de düşünüyor. Ona göre XRP ve LTC de TOP 10’u ilk terk edecekler arasında.

Max Keiser de benzer görüşler dile getirmiş.

İlgili –

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Tether’in yükselişi BTC ve ETH için ne anlam ifade ediyor? TAKİP ET

Bitcoin milyarderler listesi en şaşaalı dönemini yaşıyor TAKİP ET

İsterseniz bu haftayı BTC fiyat takibi yaparak geçirin TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası