CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin için 8500 dolar senaryosu hala masada

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Analist Mr. Chief’e göre Bitcoin 8000 dolarlık direnç seviyesini kırarak 8500 dolar seviyesini görebilir. Forbes ve Willy Woo analizleri, Mr. Chief’in öngörülerini destekliyor.


Bitcoin için 8500 dolar hala olası

Bitcoin Kasım ayında 6500 dolar seviyesine geriledikten sonra yaklaşık yüzde 20’lik değer artışı göstererek 7850 dolar seviyesine kadar çıktı. Yazının kaleme alındığı saatte ise Bitcoin, 7500 dolar seviyesinde konsolide oluyor.

Bitcoin hareket alanı 7500 dolar etrafında daralıyor. Bir sonraki hareketinde BTC, 7000 dolarlık destek seviyesine mi gerileyecek yoksa 8000 dolar seviyesine denk gelen direnç seviyesini mi test edecek?

Lütfen Bkz: PlusToken nedeniyle Bitcoin analizleri daha az güvenilir

Kripto para analisti Mr. Chief (@HaloCrypto), Bitcoin için 8500 dolar senaryosu hala masada olduğunu ileri sürüyor. Mr. Chief, Bitcoin fiyatlarını tersine çevirerek öngörüde bulunmaya çalışıyor. Aşağıda ters çevrilmiş Bitcoin grafiğini görüyoruz:

Mr. Chief Bitcoin grafiğini tersine çevirdiğinden dolayı fiyatların trendi aşağı yönlü kırması, fiyatların artışı anlamına geliyor.

Willy Woo’nin NewsBTC’ye verdiği demeçte ise Bitcoin’de dip seviyesinin yaşandığını ve Bitcoin boğalarının hakimiyeti ele geçirmek üzere olduklarını ileri sürdü.

Mr. Chief’in iddiasını destekleyen diğer bir analiz ise Forbes dergisinden geldi. Forbes’deki analiz, Bitcoin future fiyatlarında yaşanan değer artışından bahsediyor. Hatta Bitcoin fiyatlarındaki azalmaya rağmen vadeli fiyatlarında artış yaşanıyor. Bitcoin vadeli fiyatlarındaki artış, spot fiyatlarındaki artışın habercisi olabilir.

Lütfen Bkz: Bitcoin vadeli işlemler fiyatlarında garip hareketlilik: Forbes

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin’in Birçok Hamlesini Bilen Balina: Bu Gelişme BTC ve Bu 3 Altcoin’in Kıyameti Olabilir!

Yarım Milyar Dolarlık Bitcoin Harekete Geçti! “Balinalar BTC Satmaya Hazırlanıyor”

Coin Ajans

Bitcoin yorum: “Elon Musk etkisi asıl şimdi başlıyor!” TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası