CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin için kritik gösterge açığa çıktı! BTC almanın vakti geldi mi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Geçtiğimiz birkaç gündür negatif olan Coinbase Premium, nihayet pozitif hale geldi ve neredeyse bir hafta sonra 50’nin üzerine çıktı. Coinbase Bitcoin balinalarının yine en iyi kripto para birimini satın almaya başladığını ve Coinbase ile Binance arasında yaklaşık 66 dolarlık bir fiyat farkına yol açtığını öne sürdü.

Coinbase Premium nedir?

Coinbase Premium, Coinbase spot piyasası ile Binance spot piyasası arasındaki fiyat farkı, bu sezon Bitcoin balina duygularını takip etmek için temel göstergelerden biri olarak ortaya çıktı.

Bitcoin, kırılma belirtileri göstermesine rağmen, son birkaç hafta içinde 30.000 ila 35.000 dolar arasındaki fiyat aralığı arasında sıkışmış görünüyor. En iyi kripto para birimi şu anda günlük en düşük 30.535 dolara ulaştıktan sonra 31.000 dolar seviyelerini yeniden kazanmaya çalışıyor.

Bitcoin ATH gördükten sonra düzeltme yaşıyor

Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42.000 doları gördükten sonra, son üç hafta içinde %10’un üzerinde bir piyasa düzeltmesi yaşadı ve 40.000 dolar fiyat seviyesini ATH’den sonra yalnızca bir kez aştı. Zincir içi ölçümler oldukça güçlü görünse de, fiyat hareketi aynı şekilde yankılanmadı.

Birçok ticaret uzmanı, en iyi kripto para biriminin 28.000 dolarlık desteği tutamaması durumunda 25.000doların altındaki seviyelere geri dönebileceğini iddia etti. Coinbase Premium balina duygularını yansıtırken, borsa balina oranı adı verilen başka bir ölçüm, 0.9 mark yaklaştıkça düşüş sinyali veriyor.

Borsa balina oranı, CryptoQuant tarafından geliştirilen ve ilk 10 işlemin girişlere oranını izleyen başka bir ölçümdür. Ayı piyasalarında bu değer genellikle 0,85’in üzerindeyken boğa piyasalarında tipik olarak 0,85’in altındadır.

Bitcoin için kritik gösterge açığa çıktı! BTC almanın vakti geldi mi? 4

İki çelişen ölçüm, mevcut piyasa hareketinin bir sonucu.  Ancak Bitcoin uzun vadede hala yükselişte görünüyor.

İlgili Haberler

Ünlü analistten umutları yeşerten Bitcoin tahmini

Coin Ajans

ABD Hükümeti 40 Milyon Dolarlık Bitcoin Satışını Gerçekleştirdi

Coin Ajans

Bitcoin fiyatı 8000 dolar ile 7000 dolar yol ayrımında

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası