CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin için Mart ayını işaret eden uzman yatırımcı bombayı patlattı: “Bu seviyeye hazırlanın!”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin, Aralık ayında ve Ocak ayı başlarında son derece güçlü bir yükselişin ardından soğumaya başladı. Bu ayın başlarında 42.000 dolara yükseldikten sonra, kripto para birimi 31.000 dolara yerleşti.

Raoul Pal: “Bitcoin için 50.000 dolar kapıda”

Analistler, bu durağanlığın orta ve uzun vadede piyasanın gidişatını durdurmayacağından emin ve yatırımcı Raoul Pal, önde gelen kripto para birimi için mart ayı hedefinin 50.000 dolar olduğunu duyurdu.

Real Vision’ın kurucu ortağı ve Goldman Sachs’ın Avrupa’daki eski Hedge Fund Satışları Başkanı Raoul Pal, BTC’nin Mart ayında 50.000 doları hedefleyebileceğini söyledi. Pal, kısa bir süre önce aşağıdaki tweet’i yayınladı:

“BTC, FUD korkusunun duvarına tırmanmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Pozitif mevsimsellik ve güzel bir takoz, Mart ayına kadar 50.000 dolara ulaşmak için iyi bir şans veriyor. Bakalım… Ben her zamanki gibi sorumsuzca longda kaldım.”

Bloomberg aynı fiyatı 2022 için düşünüyor

Bloomberg de Bitcoin’in önümüzdeki yıl 50.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Analist Mike McGlone, BTC’nin fiyat yörüngesi konusunda şu yorumu yaptı:

“2021’de kripto varlıkları başlangıçta Bitcoin’in 20.000 dolar civarında eski zirvelere dönme ihtimalinin azalması, sonrasında 50.000 dolara doğru yükseliş eğilimi ve yaklaşık 1 trilyon dolarlık bir piyasa değeri gibi bir yol izledi. Artan düzenlemeler olgunlaşmanın bir parçasıdır ve çoğu birisinin projesi ve/veya yükümlülüğü olan diğer 8.000 kripto para birimine kıyasla Bitcoin’in dijital altın özelliklerini geliştirme olasılığı daha yüksektir.”

Bitcoin’i yükselten faktörlerden biri, ekonomi ayağa kalkmaya çalışırken enflasyonla ilgili artan fikirler.

Bitcoin’i yükselten kurumsal bir ilgi de söz konusu. Pazartesi günü Marathon Patent Group, 150 milyon dolar değerinde BTC satın aldığını söyledi. Satın alma, şirketin ortalama 31.167 dolar fiyatla 4.812 BTC almasına izin verdi.

cryptoslate


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Sıcak Gelişme: Milyarlarca Dolarlık Bitcoin Taşındı! BTC Çöküşü Yakın Mı?

Coin Ajans

2020 Tahminleriyle Ünlenen Analist, Yeni Bitcoin, Ripple ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı!

Bitcoin Boğası Tom Lee’nin Şirketinden Hedera Hashgraph Öngörüsü

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası