CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin İle Ethereum Arasında Köprü Görevi Görecek Olan Token Kullanıma Hazır

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Keep Network’ten bugün yapılan bir duyuruya göre, Bitcoin sahiplerinin BTC’yi güvenli bir şekilde Ethereum’a kopyalamasına ve DeFi uygulamalarından elde edilen verilere erişmesine olanak tanıyan ERC-20 tokenı, TBTC, başlatıldı ve tbtc.network’te kullanıma hazır.

Tokenın Özellikleri

Açıklamaya göre, TBTC yedekte tutulan 1 BTC ile tamamen desteklenir ve eşleştirilir. Bu projenin lansmanı ile kullanıcıların DeFi platformlarında 1 BTC’yi 1 TBTC ile takas edebilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, TBTC, yatırılan BTC’den sorumlu olan “imzalayanları” seçmek için rastgele bir işaret kullanacak.

TBTC, denetlenen ve Binance borsasında halihazırda kullanımda olan ECDSA eşik değerinin dahil edilmesiyle daha güvenli ve güvenilir hale getirildi. Ek olarak, token, Nexus Mutual aracılığıyla sigorta korumalarına sahip olacak.

Güvenlik Testinden Geçti

Teknik cephede, tBTC, Mart ayında ConsenSys tarafından ilk güvenlik denetimini tamamlayan token ile üç denetimden geçti.

Üretim testinin ilk haftalarında, kademeli bir tedarik sınırı 3000’e ulaşana kadar ilk hafta 100 TBTC’de başlayacak ve ardından tedarik üst sınırı kaldırılacak.

Bu duyuru, başlangıçta Mayıs ayında hayata geçen, ancak kısa süre sonra bir akıllı sözleşme hatası nedeniyle kaldırılan rc.0 olarak bilinen TBTC’nin alfa lansmanını takip ediyor.

Şimdiye kadar, Scalar Capital’den Linda Xie, Synthetix’ten Kain Warwick, TokenSoft’tan Mason Borda ve Aragon’dan Luis Cuende, TBTC’yi BTC-ETH köprüsü olarak kullanmayı planladıklarını açıkladılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Tether 120 Milyon USDT Daha Bastı! Bitcoin ve Altcoin Fiyatları Etkilenecek mi?

Coin Ajans

S2FX modeli Bitcoin için alarm verdi! BTC fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin Volatilitesi Yıllar İçinde Nasıl Şekillendi? – İşte Ayrıntılar

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası