CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Kâhini Woo: BTC’de 2016’dan Beri Görülmeyen Müthiş Fırsat!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kripto stratejisti ve usta analist Willy Woo, balinaların büyük miktarlarda Bitcoin topladığını belirtiyor. Analist, bu durumun BTC’nin gelecekteki değeri için iyi bir işaret olduğunu söylüyor.

Willy Woo: Bu Bitcoin’de 2016’nın ortalarından beri görmediğim müthiş bir fırsat!

Başarılı analist Willy Woo, Square’nin 4.709 BTC satın almasını ve MicroStrategy’nin 38.250 BTC yatırımını “buzdağının görünen kısmı” olarak adlandırıyor. Analist, büyük yatırımcıların borsalardaki spekülatif Bitcoin varlıklarını, toplamda (yaklaşık 2,76 milyar dolar değerinde olan) 250.000 BTC azalttığını söylüyor.

Bu, Bitcoin kariyerimde temellerin (on-chain veriler ve altyapı oyuncularından gelen ölçümler) ay modunda olduğu birkaç durumdan biri. 2021’de olacaklar… Bu, 2016’nın ortalarından beri görmediğim bir fırsat. Fiyat hareketi temel arz ve talebin çok gecikmeli bir göstergesidir. Çünkü piyasa ‘uyanmaz’. Bir boğa piyasasının çılgınlık aşamaları, herkesin ‘uyandığı’ ve artık çok geç olduğu zamandır. Şu anda arz hoovered ediliyor.

Willy Woo: Son BitMEX soruşturması Bitcoin için olumlu

Birçok analistin aksine Willy Woo, son BitMEX soruşturmasının Bitcoin için olumlu olduğunu düşünüyor. Geçen hafta, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), beş BitMEX işletme birimini ve kripto ticaret platformunun üç kurucusu Arthur Hayes, Benjamin Delo ve Samuel Reed’i birden fazla CFTC düzenlemesini ihlal etmekle suçladığını duyurdu.

Willy Woo, BitMEX soruşturmasının kripto endüstrisinin uzun vadeli sağlığı için iyi olması gerektiğini söylüyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Temelde piyasa tüm yanlış nedenlerden korkuyor. BitMEX saldırıya uğramadı. Hiçbir trader kripto para kaybetmedi. Vadeli işlem borsaları uygulamalarını temizleyecek. Daha az oynaklık, daha az dolandırıcılık, daha fazla spot hacim, daha fazla organik hamle, daha fazla kurumsal para göreceğiz…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Blockstream CEO’sundan çarpıcı Bitcoin tahmini: “Bir gecede 20 bini görebiliriz!”

Coin Ajans

Bitcoin’de Fiyat Hareketliliğini Ne Tetikliyor? BtcTurk CEO’su Güneri ve Barış Ertül Yorumladı

Norveç enerji devinden çok konuşulacak Bitcoin alımı TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası