CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin küresel piyasalardan ayrışmaya başladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Bugün 7 bin doların üstüne çıkan ve son 24 saatte %20’ye yakın artan Bitcoin geleneksel pazarlardan ayrışmaya başlamış olabilir.

Bitcoin, fiyatın geçen hafta 3.600 dolara kadar düştüğü 2013 yılından bu yana tarihinin en kötü günlerinden birine tanık oldu. Önde gelen kripto para birimindeki fiyat düşüşü, tüm dünyadaki finansal piyasalardaki çöküş ile çakıştı. Bununla birlikte, BTC geleneksel pazarlardan ayrılıyor olabilir.

Son 24 saat içinde, Bitcoin’in fiyatı %18’in üzerinde artış gösterdi ve bu haberin yazıldığı esnada 6 bin 579 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in geleneksel pazarlardan ayrılması kripto endüstrisi için iyi bir haber ancak Bitcoin için henüz hiçbir şeyin net olmadığını belirtmek önemli. Kripto analistleri halen daha fazla olumlu ivme kazanmadan önce BTC’nin daha fazla düşebileceğine inanıyor.

Son birkaç hafta içinde, Bitcoin finansal piyasalar çökmeye devam ettiği için yatırımcılar adına güvenli bir sığınak görevi görmedi. Bununla birlikte, hükümetler ekonomiyi canlandırmak için teşvik paketlerini duyurmaya devam ettikçe, Bitcoin olumlu tepki veriyor. Yeni koronavirüs pandemisi devam ederken, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde nasıl tepki verdiğini gözlemlemek ilginç olacak.

coinnounce

Piyasa kötü gitse de Google’da “Bitcoin” arama terimi yükselişte


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Kripto paralar güne nasıl başladı?

Coin Ajans

Sıcak Gelişme: En Zengin Bitcoin, Ethereum ve Ripple Balinalarından Bazıları Harekete Geçti!

Borsalardaki yüklü miktarda Bitcoin ve Ethereum risk oluşturuyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası