CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Öncüsü “Büyük Ralli Geliyor” Dedi ve Efsanevi BTC Tahminini Paylaştı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Blockstream CEO’su Adam Back’e göre, Bitcoin (BTC) yatırımcıları son düşüşü satın almak için kripto borsalarına akın ediyor. Bu nedenle ünlü isme göre, sonraki Bitcoin (BTC) rallisi çok büyük olabilir. Son çöküşte Bitcoin (BTC) diplerini aldınız mı? Blockstream CEO’su Adam Back’e göre, fazla zamanınız kalmamış olabilir.

Adam Back:  Yatırımcılar son düşüşü satın almak için
kripto borsalarına akın ediyor

Şu an itibariyle, yatırımcılar “bekle-gör” modunda kalırken Blockstream CEO’su Adam Back, bankadaki paralar borsalara yatırıldıktan sonra bunun değişebileceğine inanıyor. Bunu, ünlü isme göre BTC fiyatındaki büyük bir artış izleyebilir. Adam Back’in sadık bir Bitcoin maksimalisti olduğu düşünüldüğünde, bazıları tahminlerine şüpheci yaklaşabilir.  Sonuçta uzmanlara göre Bitcoin’in değer deposu durumu geçen Perşembe günü meydana gelen yüzde 48’lik çöküşten sonra pencereden uçtu. 

Bitcoin, S&P 500, altın ve hemen hemen tüm önemli varlıklardan düşük performans gösterdi. Bunun tek istisnası, coronavirüs krizinin ve Suudi-Rus fiyat savaşının çifte sarsıntısı ile azalmakta olan petrol. Ancak, Adam Back’in görüşünü görmezden gelmek çok zor. Çünkü hisse senetlerindeki belirsizlik ve ‘büyük’ ​​niceliksel genişleme programlarından muzdarip nakit ile piyasadaki en güvenli bahis Bitcoin gibi görünüyor. Blockstream patronuna göre, Bitcoin’in büyük bir darbe almak üzere olan reel ekonomiden tamamen bağlantısı kesildi.   

Blockstream CEO’su: Sonraki
Bitcoin (BTC) rallisi çok büyük olabilir

Bir yıldan uzun bir süredir Bitcoin’in halving etkinliği nedeniyle -bu tür olaylardan sonra paraların tarihi fiyat performansı göz önüne alındığında- piyasadaki ana görüş boğa odaklı oldu. Son zamanlarda BTC, S&P 500 için benzer performans gösteriyor. ABD hisse senetlerinin Büyük Buhran’dan bu yana en kötü satışa yakalandığı göz önüne alındığında, bu tür bir korelasyon lider kripto para birimi için zararlı olabilir. 

Ancak BTC’nin dünkü borsa satışları sırasında sabit kalması boğalara umut verdi, ancak kripto paranın tamamen ilişkisiz bir varlığa dönüşüp dönüşmeyeceğini hep birlikte göreceğiz. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Avrupa Merkez Bankası’nın 750 Milyar Euroluk Yardım Açıklaması Sonrası Bitcoin, ETH ve XRP’de Son Durum” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Sıcak Gelişme: En Zengin Bitcoin, Ethereum ve Ripple Balinalarından Bazıları Harekete Geçti!

Bitcoin fiyatı 8000 dolar ile 7000 dolar yol ayrımında

Coin Ajans

ABD meclisinden Bitcoin ve Satoshi Nakamoto ile ilgili bir ilk TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası