CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin rallisi nereye gidiyor? Bir analiste göre “aşırı ısınma” bölgesine henüz girmedi – Anlamı ne?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin, son birkaç haftadır tüm kripto piyasası için devasa rüzgarlar yaratıyor. Ancak yükseliş trendinin gücü birkaç tereddüt belirtisi gösteriyor.

Zincir içi bir analist, yakın zamanda attığı bir tweet’te, şu anda BTC’nin mevcut rallisinde yorgunluk belirtileri izlediğini, ancak şimdiye kadar gücünü göstermediğini açıkladı.

“Bitcoin henüz aşırı ısınma bölgesine girmedi”

Geçmiş parabolik yükselişlere kıyasla, bunun yalnızca bir göstergeye göre “sıcak” bölgede olduğunu, yani aşırı ısınmadan önce gidecek bir yolu olduğunu belirtiyor.

Bitcoin şu anda 35.000 dolar ile %3’ün biraz üzerinde işlem görüyor. Bu, sadece birkaç gün önce belirlenen 30.000 dolarlık seviyesinden büyük bir artışa işaret ediyor.

Dün gece, kripto tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.000 dolara yükseldi ve bu yükseklerin yeniden test edilmesi için çok güçlü görünüyor.

36 bin kırılırsa 40 binin üstünü hedefleyebilir

Buradaki bir kırılma, kripto para birimini 40.000 doları aşan kuvvetli bir parabolik yükselişe sokabilir.

Bir analist, yakın tarihli bir tweet’te, Bitcoin’in rallisinin henüz fazla uzatıldığı seviyelere ulaşmadığını açıkladı ve tarihsel bir analizin bunun sadece erken aşamalarında olduğunu gösterdiğini belirtti.

Bu ralli sıcak ama henüz aşırı ısınmadı. Önceki 2 boğa piyasasının benzer aşamalarına kıyasla şu anda sahip olduğumuz “spekülatif prim” budur.

Bitcoin rallisi nereye gidiyor? Bir analiste göre “aşırı ısınma” bölgesine henüz girmedi – Anlamı ne? 4

Bu tarihsel emsal, kurumsal girişlerin Bitcoin’in yükseliş trendini beslediği gerçeğiyle birleştirdiğimizde ciddi bir yükselişin yakın olduğu yönünde güçlü bir olasılık var gibi görünüyor.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Ripple CEO’sundan Kritik XRP, Bitcoin ve Ethereum Açıklaması

Coin Ajans

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Çok Konuşulacak” BTC Tahmini!

Coin Ajans

Haftanın önemli Bitcoin/BTC haberleri: Bitcoin’de beklentiler, yorumlar, analizler ve fiyat tahminleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası