CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Görülmemiş Dump! Dev Balinalar İse Milyonları Taşıyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bugün Bitcoin’de görülmemiş bir satış dalgası yaşandı ve kripto para yaklaşık 2.500 doları piyasa değerinden dakikalar içinde sildi. Bitcoin’le birlikte Ethereum ve Ripple’da sert bir düşüş yaşadı. Tüm piyasa kan banyosundan geçerken devasa balinalarda hareketteydi.

Bitcoin’de görülmemiş selloff! Dakikalar içinde 2.350
dolar silindi

Lider kripto para birimi Bitcoin kısa süre önce devasa bir satış dalgasına maruz kaldı. BTC, dev kripto para borsası Coinbase’de günlük açılış fiyatı olan 7.850 dolardan 5.500 dolara kadar kayarak binlerce doları sildi. Bitcoin yazım sırasında bir miktar toparlandı ve şu anda yüzde 20 oranında düşüşle 6.300 dolardan alınıp satılıyor. Bitcoin’deki sert düşüş tüm piyasayı kana buladı. Ethereum şu anda yüzde 30’a yakın düşüşle 141 dolardan ticaret yapaken Ripple (XRP) ise yüzde 21 oranında düşüşle 0,16 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Görülmemiş Dump! Dev Balinalar İse Milyonları Taşıyor 4

Tüm piyasa keskin bir selloff’tan geçiyor ve bir altcoin hariç (Multi-collateral DAI (DAI) yüzde 3 artış görüyor) top 100’de yer alan kripto paraların hepsi kırmızı tahtada işlem görüyor. Bu arada, Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi  aşırı korku seviyesine ulaştı ve uzmanlara göre bu iyi bir satın alma fırsatına işaret ediyor. Piyasadaki bu ani düşüşün nedeni ise basın saati itibariyle henüz bilinmiyor.

Bitcoin ve altcoin’ler düşmeye devam ederken balinalar
harekette!

Bitcoin ve altcoin’ler düşmeye devam ederken, dev miktarlarda Bitcoin kayıtlı olmayan cüzdanlar ve kripto borsaları arasında hareket etmeye devam ediyor. Whale Alert, bu sefer Bitcoin’de yaklaşık 21,7 milyon USD değerinde iki ardışık işlem tespit etti. Transfer, ticaret arenasında en büyük oyuncu olan Binance borsasının kripto cüzdanları arasında yapıldı.

Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Görülmemiş Dump! Dev Balinalar İse Milyonları Taşıyor 5

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, kripto topluluğundan bazı analist ve yatırımcılar, Bitcoin balinalarının daha ucuz fiyattan BTC satın almak için fiyatı düşük seviyelere yönlendirdiğine inanıyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Volatilite Squeeze” Diyen Analist, Korkutan Ethereum Tahminini Paylaştı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’de halving, Tezos’da ralli heyecanı

Coin Ajans

Hong Kong’dan önemli Bitcoin hamlesi

Son 4 Ayda Grayscale Bitcoin Trust Aracılığıyla 26.000 BTC Satın Alındı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası