CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Tahminleri Tutan Analistten Kritik BTC ve Altcoin Öngörüsü

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Tahminleri tutan başarılı analist Willy Woo, Bitcoin yatırımcı faaliyetinde durumun uzun vadede iyi göründüğünü söylüyor. Ancak analiste göre, şu anda kripto para piyasası bir ‘siyah kuğu’dan muzdarip.

Willy Woo: Bitcoin ve altcoin piyasası bir ‘siyah kuğu’dan geçiyor

Bitcoin 8.000 dolar seviyesinin altında dalgalanmaya devam ederken, Bitcoin nefretçileri lider para birimine eleştiriyle saldırmaya devam ediyor. Bu arada, usta kripto para analisti Willy Woo piyasanın mevcut durumuyla ilgili görüşünü toplulukla paylaştı ve mevcut olayları piyasaların acı çektiği bir “siyah kuğu” olarak adlandırdı.

Kripto para analisti Willy Woo, “on-chain
yatırımcı faaliyetinin” bir grafiğini paylaştı. Analist açıklamalarının
devamında “Uzun vadeli umut iyi görünüyor!” diye tweetledi. Ancak kısa
vadede, sanki Bitcoin ve altcoin piyasasını coronavirüs gibi bir şey vurmuş
gibi ‘çok garip’ görünüyor. Willy Woo’ya göre, hem kripto pazarı hem de geleneksel
pazarlar şu anda siyah bir kuğu’dan geçiyor.

Crypto_Bitlord: Bitcoin diğer büyük varlıklara kıyasla
çok daha az düştü!

John Bollinger, Bitcoin fiyatının son düşüşü ile ilgili duygusunu ifade etmek için Twitter’ı kullandı. Analist BTC’nin 9.100 dolarlık alandan 8.900 dolara kadar ve ardından 8.000 dolar seviyesinin altına düştüğünü ve bunun kendisi için süpriz olduğunu belirtti. Tanınmış kripto para analisti CryptOrca ise bunun Bitcoin’in diğer pazarlara kıyasla nasıl performans göstereceğini görmek için sadece bir test olduğunu söyledi.

XRP topluluğundaki bir kripto etkileyicisi olan Crypto_Bitlord, ise yatırımcılara son birkaç gün içinde Bitcoin’in diğer büyük varlıklara kıyasla çok daha az düştüğünü hatırlattı. Crypto_Bitlord, Bitcoin yüzde 10 civarında kaybederken, petrolün yüzde 30 ve hükümet tahvillerinin yüzde 52 düştüğünü belirtiyor.

Michael van de Poppe: Genel olarak pazar yıllardır Bitcoin’de
bekledi

Büyük BTC düşmanı Peter Schiff, finansal piyasaların içinde bulunduğu kargaşa ortamında lider kripto parayı eleştirmeye devam etti. Ayrıca ona göre, fiyat hareketi büyük ölçüde düşüş gösteriyor, bu yüzden “Bitcoin fiyatının yarıya ineceği açıkça görülüyor.” Kripto para analisti Michael van de Poppe, virüsün ve ekonomik krizin eşzamanlı atılımı nedeniyle salgının bir günah keçisi haline geldiğini söyleyerek coronavirüs hikayesi hakkındaki görüşünü paylaştı.

BTC, kısa vadeli bir satış yaşıyor olabilir, ancak analist genel olarak pazarın yıllardır Bitcoin’de beklediğini söylüyor.  Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Usta Analist, Düşüş Piyasasındaki Bitcoin ve Altcoin Yatırım Stratejisini Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Sıcak Gelişme: Gizemli Balina Bitcoin’de Yüzmilyonları Yerinden Oynattı!

Piyasada Neler Oluyor? Bitcoin, Ripple ve Tether’da Yüzmilyonlar Yerinden Oynadı!

Yeni Yıllık Rekorunu Kıran Bitcoin, Fiyat Keşif Evresine mi Yaklaşıyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası