CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Tahminleri Tutan Milyarder, Bu Altcoin’lere Yatırım Yapacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Üst düzey girişim kapitalisti ve milyarder Bitcoin ve altcoin yatırımcısı Tim Draper, Hindistan Yüksek Mahkemesi’nin kripto para yasağını kaldırmaya karar vermesini alkışladı.

Tim Draper, Hindistan’ın
tarihi Bitcoin yasağını kaldırmasını alkışladı

Milyarder yatırımcı Tim Draper, Hindistan’ın Bitcoin ve kripto para yasağını en çok eleştiren kişilerden biriydi. Şimdi milyarder yatırımcı, ülkenin Yüksek Mahkemesi’nin tarihi kripto para yasağını sonlandıran kararının ardından yerel Blockchain sektörüne yatırım yapmaya hazır. Tim Draper, Hindistan’ın kripto yasağının sonlandırılmasını sabırsızlıkla bekliyordu ve açıklamalara göre yıllar öncesinden bugüne hazırlanmıştı.  Kripto yasağı devrimi bozulduğunda Tim Draper, Hindistan’ın kripto topluluğu katılımcılarıyla (girişimciler, paydaşlar, yöneticiler ve geliştiriciler) tanışmak için ülkeyi ziyaret etti. 

Yerel medya, efsanevi yatırımcının ülkenin Yüksek Mahkemesi’nin yasağı sonlandıran kararının sonuçlarından memnun olduğunu ve hatta bazı kripto para projelerine fon sağlama planından bahsetti. Tim Draper’ın Bitcoin fiyatının -Haziran 2014’te ABD Marshals tarafından gerçekleştirilen ilk açık artırmada 29.656 BTC kazandıktan sonra- 10.000 dolara fırlayabileceğini doğru bir şekilde tahmin ettiğini de belirtmek gerekiyor.

Milyarder yatırımcı, Hint kripto para projelerine yatırım yapacak!

Tim Draper, birkaç gün önce dev Bitcoin borsası Binance’nin Hint kripto startup’larını desteklemek için 50 milyon dolarlık bir fonu piyasaya sürmesini olumlu karşıladı. Tim Draper, dünyanın önde gelen girişim kapitalistlerinden biri olarak biliniyor. En önemli yatırımları arasında Baidu, Hotmail, Skype, Tesla, SpaceX ve Twitter yer alıyor. Genel olarak Hintli kripto para projelerinin yerel tokenleri bu haberlere çok duyarlıdır. Girişim sermayesi akışından sonra fiyatların hızla yükselebileceği görülüyor.

“Binance CEO’su Tarihi Bitcoin, Ripple ve Etherem Dump’ının Gerçek Nedenini Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Çinli Uzman: Corona Virüsü Bitcoin Hash Gücünü Vurabilir

Coin Ajans

Panik Zamanı Mı? Usta Analist Bitcoin, Ripple ve Ethereum’daki Son Çöküşü Değerlendirdi

Hack Sonrası Bitcoin ve Ethereum’ları Çalınan Bir Borsa Daha Kapanıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası