Bitcoin Haberleri

Bitcoin Tahminleri Tutan Ünlü CEO: 12 Ay İçinde BTC Bu Seviyelere Fırlayacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Blockchain ve kripto para hedge fonu Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki 12 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları aşabileceğine inandığını söyledi.

Pantera Capital CEO’su:
Mevcut küresel ekonomik krizin benzeri daha önce görülmedi!

Yatırımcılara gönderdiği
yeni bir yazıda Dan Morehead, mevcut küresel ekonomik krizin benzerinin
daha önce görülmediğini söyledi. Pantera Capital CEO’su konuya yönelik
açıklamalarına şunları ekledi:

35 yıl küresel makro aksaklıklarla ticaret yaptım. Bu diğerleri gibi değil. Bu kesinlikle kaydedilen en uzun küresel genişlemeye son verecek. Akıllardaki herhangi bir gerilemeden daha büyük bir küresel ekonomik etkiye sahip olması muhtemel.

JP Morgan’ın mevcut ekonomik durumu “gerçek bir durgunluk-negatif küresel büyüme” olarak adlandırdığı verilere işaret ediyor.

Dan Morehead: Mevcut
makro ortam Bitcoin ve kripto patlamasına zemin hazırlıyor!

Dan Morehead’e göre,
mevcut makro ortam gelecek yılki Bitcoin ve kripto patlamasına zemin
hazırlıyor. Pantera Capital CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin finansal bir krizde doğdu. Bunda yaşlanacak… Şimdi trilyonlardayız, bunun sadece niceliksel olarak kolay olmayan şeylerin fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağı açık: hisse senetleri, gayrimenkul, kripto para… Başka bir deyişle, BTC/USD çapraz döviz kuru yükselecek.

BTC’nin kademeli olarak toparlanmasını beklediğini, çünkü büyük miktarda sermayeye sahip yatırımcıların, ABD’deki federal açıkların patlaması karşısında yeni fırsatları araştırdığını vurguluyor. Ünlü isim konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin fiyatı önümüzdeki on iki ay içinde yeni bir rekor kırabilir. Bir gecede olmayacak. En iyi tahminim, kurumsal yatırımcıların mevcut portföy sorunlarını triyaj etmeleri 2-3 ay sürecek. Sıkıntılı borç, özel durumlar, kripto vs. gibi yeni fırsatları araştırmak için 3-6 ay sürecek ve sonra tahsis yapmaya başladıkça, bu pazarlar gerçekten yükselmeye başlayacak.

Hiçbir şey kesin olmasa da Dan Morehead, Pantera’daki ekibinin şimdi bir kripto dalgası için kendini konumlandırdığını söylüyor. Pantera Capital CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Tek işim paranızı kripto para piyasalarında yönetmek. Mevcut durumun nihayetinde kripto para birimleri için net pozitif olacağına inanıyorum. Bu şekilde faaliyetlerimizi konumlandırıyoruz.

Dan Morehead, Bitcoin’in 5 bin dolara olan hamlesini doğru bildi!

İlk kez Dan Morehead, 2013 yılında fiyat 105 dolar olduğunda Bitcoin tahminlerini sunmaya başladı ve BTC’nin 5.000 dolara kadar patlayabileceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

“XRP Ralli İçin Hazırlanıyor” Diyen Analist, Ripple’ın Göreceği Seviyeleri Sıraladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Hollanda’da Bitcoin Şantajcıları Şoku: Postaları Patlatıyorlar

Bitcoin düşüş döngüsü yakında sona erebilir

Bitcoin 8500 dolar desteğine tutunmaya çalışıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası