CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Tahminleri Tutan Ünlü İsim, Yüksek Kâr Getirecek Yatırım Araçlarını Sıraladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, önümüzdeki 18-24 ay boyunca yapacağı yatırımlarını sıralıyor. Bakalım tahminleri tutan ünlü ismin portföyünde Bitcoin, altın, hisse senedi, petrol vb. hangi varlıklar var.

Anthony Pompliano, Bitcoin için roket yakıtı olacak faktörleri sıralıyor

Açık sözlü, tahminleri tutan kripto savunucusu, yeni bir açıklamada Bitcoin (BTC)’in coronavirüs pandemisinin ardından yükselen bir numaralı yatırım aracı olduğunu ve ona 11/10 puan verdiğini söylüyor. Anthony Pompliano, Bitcoin’in piyasaya yeni girecek BTC oranını yarıya indirecek halving etkinliğinin yaklaştığını ve bunun fiyatı yeni zirvelere göndereceğini belirtiyor.

Bitcoin Tahminleri Tutan Ünlü İsim, Yüksek Kâr Getirecek Yatırım Araçlarını Sıraladı! 4

Ayrıca ünlü uzman, Bitcoin’in dünyadaki hükümetlerin artan para baskısı ve kantitatif genişlemesine karşı tam bir korunma görevi göreceğini ekliyor. Anthony Pompliano açıklamalarının devamında şunları söylüyor:

Negatif bir arz şokuyla hemen hemen aynı zamanda olumlu bir talep şoku yaşanıyor. Bu, merkezi olmayan dijital para birimi için roket yakıtı olacak.

Tahminleri tutan ünlü
isme göre, en iyi ikinci yatırım hisse senetleri

Fiyat hedeflerine gelince, Anthony Pompliano BTC’nin önümüzdeki iki yıl içinde 20.000 ila 100.000 dolar arasında olacağına inandığını söyledi. Anthony Pompliano’ya göre en iyi ikinci yatırım hisse senetleri. Ünlü isim hisse senetlerine 8/10 genel bir not veriyor ve iyileşmenin yeni coronavirüsten doğrudan etkilenen sektörler için farklı olacağını söylüyor. Anthony Pompliano açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki büyük risk, bu şirketlerin iflas edebilmeleri, çünkü gelirlerinin çoğu buharlaştı. Bunun olacağına inanmıyorum. Bunun yerine, tüm endüstrilerin yok edilmesini önlemek için devlet yardımı ile kaplanan sektörlerde önemli bir konsolidasyon göreceğiz.

Bitcoin Tahminleri Tutan Ünlü İsim, Yüksek Kâr Getirecek Yatırım Araçlarını Sıraladı! 5

Anthony Pompliano için ucuz görünen hisse senetleri otel, havayolu ve gıda sektörlerini içeriyor. Petrole gelince, Anthony Pompliano ona 5/10 puan veriyor ve nihayetinde emtia, özellikle küresel ekonomik gerilemeden ortaya çıkan diğer fırsatlara kıyasla onun yatırım yapmak için çok riskli olduğunu söylüyor.

Anthony Pompliano: Altın’ın bu dönemde iyi performans
göstereceğine inanmıyorum

Son olarak, Anthony Pompliano altın’a şaşırtıcı bir 3/10 derecesi veriyor. Enflasyona karşı korunma amaçlı varlıkların önümüzdeki iki yıl içinde iyi bir iş çıkaracağına inanmasına rağmen, popüler değerli metale yatırım yapmak için yeterince ters bir zaman olduğunu belirtiyor. Anthony Pompliano açıklamalarına şunları ekliyor:

Altın’ın mevcut beklentilerden daha iyi performans gösterdiğini ve kolayca 2.000 doları tuttuğunu görebiliyorum. Önümüzdeki 24 ay içinde 2.500 doların üzerinde hareket ettiğini görmüyorum. Bu, yatırımcının önümüzdeki 24 ay içinde %35 ila %65 getiri elde edeceği anlamına geliyor. Çoğu yatırımcı bu tür getirileri normal zamanlarda tükürecek. Ancak altın önümüzdeki dönemde aynı zamanda diğer varlıklara kıyasla düşük performans gösterecek.

buradan göz atabilirsiniz. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için Binance CEO’su Çıldırdı: Trilyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Kâhini, 2021’e Yönelik Epik BTC Tahminlerini Paylaştı

30.000 dolara önce kim ulaşacak? Bitcoin mi yoksa YFI mi?

Ethereum bu hafta 2.000 doları geçebilecek mi? İşte kritik göstergeler!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası