CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Tarihinin En Yüksek Haftalık Kapanışını Gerçekleştirdi! Sırada Ne Var?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Günlerce konsolide ettikten sonra Bitcoin, tarihi bir gelişmeye imza attı. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, bu haftayı 19.400 dolarda tamamlayarak tarihinin en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirdi.

Bitcoin, tarihinin en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirdi

Popüler trader Mayne, BTC’nin son hamlesine dikkat çekti ve BTC’nin şimdiye kadarki en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirdiğini vurguladı. Popüler trader konuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin’de şimdiye kadarki en yüksek haftalık kapanış gerçekleşti…

Son zamanlarda Bitcoin‘in şimdiye kadarki en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirdiğini vurgulayan ve fiyat analizi yapan başka analistler de var. Çoğu kişi bu gelişmenin, makro bazda 20.000 dolara yakın bir “çift tepe” olmadığının bir işareti olduğunu belirtiyor. Analistler, BTC yeni bir zirve yaptığı için lider kripto paranın yükselişine devam edeceğinden emin.

Bitcoin Tarihinin En Yüksek Haftalık Kapanışını Gerçekleştirdi! Sırada Ne Var? 5

Raoul Pal, Bitcoin’de düşüş yakın olabilir

Bitcoin bu teknik başarıyı sağlamış olsa da bir düşüşün yakın olacağına dair bazı endişeler var. Raoul Pal kısa süre önce, zamana dayalı önemli bir teknik gösterge olan Tom Demark Sequential’a göre, bir düzeltmenin muhtemel olmasından korktuğunu paylaştı. Raoul Pal konuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin potansiyel olarak bazı ciddi teknik gelişmelerle karşı karşıya… Günlük DeMark 2, 13 ve 9’da bir küme gösteriyor ve yarın BAŞKA 13’ü koyabilir!

Raoul Pal, kariyerini hedge fonları yöneterek ve Goldman Sachs’ta hedge fonu satışları başkanı olarak çalışarak geçirmiş tanınmış bir Wall Street emektarıdır. Raoul Pal, serbest yatırım fonu işinden emekli oldu ve şimdi piyasaları araştırıyor ve Real Vision’ı yönetiyor. Son zamanlarda Raoul Pal, varlıklarının %98’ini Bitcoin ve Ethereum’a yatırdı. Raoul Pal konuya yönelik şunları söyledi:

Tamam, son bombam şu: Yarın elimdeki tüm altın’ı satıp %80 – %20 oranında BTC/ETH almak için emir verdim. Biraz dolar ve biraz tahvil dışında, başka hiçbir varlığa sahip değilim. Bu benim yüzde 98 likit varlığım… Görüyor musunuz, beni sorumsuzca long pozisyon açmak dışında hiçbir şekilde kategorize edemezsiniz… İyi geceler…

Bitcoin Tarihinin En Yüksek Haftalık Kapanışını Gerçekleştirdi! Sırada Ne Var? 7

Analistler: Düşen ABD doları Bitcoin’in fiyatının yükselmesine yardımcı olacak!

Birçoğu Raoul Pal’un teknik uyarısının önemli olup olmadığından emin değil. Analistlere göre, düşen bir ABD doları Bitcoin’in fiyatının yükselmesine yardımcı olacak. ABD doları endeksi DXY şu anda temel destek seviyelerinin altına iniyor. Bu, yabancı para birimlerinin değerinde bir artışa neden oldu. Birçok kişi, ABD dolarının değerinde Bitcoin’in boğa durumunu güçlendirecek daha fazla kayıp bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Fundstrat’ın yeni Bitcoin fiyat tahmini – Bu formasyonuna dikkat! TAKİP ET

Coinajans.com

“Kesinlikle Almalısınız!”: İşte CNBC’nin En Ünlü Borsa Uzmanından Altın ve Bitcoin Tahmini

İnanılmaz Tahmin: Bitcoin Patlayıcı Bir Hareketin Eşiğinde! Bu Seviyeler Masada

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası