CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var? İşte Milyarderlerin Görüşleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin’deki (BTC) felaket sell-off’lar, öncü kripto para biriminin değerini 2020’nin en yüksek seviyesi olan 10.500 dolardan, 5 bin dolar seviyelerine indirdi. Kripto endüstrisindeki en büyük figürlerden bazıları, son kriz dönemi hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Daha önce de bildirdiğimiz gibi, kripto para borsası Gemini’ın kurucu ortağı ve CEO’su Tyler Winklevoss, Bitcoin’in pek çok darbe aldığını ama hala ayakta olduğunu söyledi:

“Bitcoin 2008’de finansal hoşnutsuzluğun sonucunda doğdu. Buralara gelebilmek için zaten oldukça yıprandı ve yakın bir zamanda vazgeçmeyi düşünmüyor gibi görünüyor. Bu felaketten her zamankinden daha güçlü şekilde ortaya çıkacak.”

Bitcoin balinası, BTC’nin nispeten genç bir varlık olduğunu
da vurguladı:

“Bitcoin, Altın 2.0 değilse nedir? Beklenildiği gibi hareket etmemesi sadece daha bunun için erken olduğunu gösteriyor.”

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, tüm kripto para
piyasasının güvene dayalı olduğunu öne sürüyor:

“Bitcoin’e hiçbir zaman tam bir güven olmadı. Hatta tüm kriptoya. Şu sıralar küresel olarak hemen hemen her şeye olan güvenin buharlaştığı görülüyor. Güven BTC’ye nasıl gelecek?”

Novogratz ayrıca, yatırımcılar kayıpları en aza indirmek için hızla satışa geçerken, kurumların bu satışların arkasında olmayabileceğini düşünüyor:

“Hızlıca satanlar kurumlar değildi. Kurumlar böyle satış yapmak için yeterince hızlı değil. Satanlar, marj ile satın alıp panik satışı yapanlardı.”

“BTC nasıl kötü durumlara karşı bir güven varlığı olmaktan çıkıp, bir risk varlığı gibi alınıp satılmaya başladı? İşler geçen hafta olduğu gibi kötüden çok kötüye gittiğinde, yatırımcılar kaldıraçları olabildiğince çabuk kaldıracaklar. Diğer zararlarını telafi etmek için kar ayırıyorlar. Acı bir şey.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Son 5 Haftanın En Yüksek Seviyesini Yakaladı – Sırada Ne Var?

Son Dakika: Bitcoin Fiyatı Çöktü! İşte BTC’nin Sıradaki Hedefleri

Buridan’ın eşeği paradoksu ve Wall Street’in Bitcoin ikilemi! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası