CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Bitcoin yatırımcısı Temmuz ayını bekliyor TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Bitcoin yatırımcısı, dünya ikinci dalga Corona virüs salgınını frenlemek için mücadele verirken, tahvil market yatırımcısı gibi “bekle ve gör” modunda mı davranıyor?


Geleneksel finans marketlerdeki kararsızlık, yavaş yavaş kripto marketine de sızıyor. Bu, son haftalardaki oldukça sıkıcı Bitcoin hareketlerinden de anlaşılabilir.

Bakınız:Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?

Amiral gemisi kripto 9,000 dolar civarında geziniyor. Mayıs ayından bu güne birkaç rastlantısal dip yaptı. Şimdi CrytoQuant CEO’su tarafından işaret edilen bir sinyal, BTC’nin Temmuz ayına kadar önemli bir sıçrama yapacağını düşündürüyor.

koinmedya_brave

Bitcoin yatırımcısı için tarihsel hareketler yol gösterici olabilir

Daha önce bahsettiğimiz gibi, Bitcoin geçen ay ya da daha uzun bir süreden beridir belirli aralıkta sıkışmış olarak seyrediyor. Bu durum günlük ticaret yapanlar için bir kabus iken, sahnenin ardında balinaların büyük birikim yaptığını düşündürüyor. An itibariyle Bitcoin borsaları rekor rakamlarda terk ederken, büyük Bitcoin yatırımcısı, coinlerini saklamak için gözetimsiz cüzdanları tercih ediyor.

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, kısa süre önce sahip oldukları Bitcoin’leri borsalardan çeken balinalar ve Bitcoin fiyat hareketi arasındaki esrarengiz korelasyon hakkındaki analizlerini paylaştı. Young Ju, büyük BTC sahiplerinin coinlerini borsalardan çekmeye başladıkları zamanların, tarihsel olarak güçlü  alım sinyali olduğuna değindi.

Ki, 2017 ve 2019 boğa marketlerini karşılaştıran iki grafik gösterdi. Bu iki periyod boyunca yaptığı gözlemde, ne zaman borsalardan BTC çekilmesi pik yaptıysa, yeni bir boğa koşusunun başlaması en fazla 4 ay sürmüştü. Borsalardan ortalama çıkışın 7-günlük hareketli ortalamasının analizini yaptıktan sonra, analist mega BTC boğa rallisinin muhtemelen Temmuz ortalarında başlayacağı düşüncesine ulaştı.

koinmedya_brave

 

 

Bitcoin yatırımcısı için yakın dönem hedefi

Bu arada analist Crypto Michael, gerekli destek seviyeleri üzerinde BTC tutmanın, fiyatı daha yukarıya çekeceğine inanıyor:

“Önümüzdeki hafta büyük miktarlarda volatilite görmeyi umuyorum. Sanırım bazıları bunu gerçekten iyi yapıyor. BTC’nin gereken desteği sürdürüp sürdürememesine bağlı, fakat bu gerçekleşirse iyi olacağız.”

 

 

Yazı hazırlandığı esnada Bitcoin %3.54’lük bir artışla 9,643 dolardan işlem görüyordu. Sanırız bu yükseliş devam ederse Bitcoin yatırımcısı için yeni bir umuda yolculuk kapısı aralıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum yorum: Bir iyi bir de kötü haberimiz var! TAKİP ET

Coinajans.com

Chainlink 8 doları geçti: Analistler ne diyor? TAKİP ET

6 gündür konsolide olan Ethereum yükselişe geçecek mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası