CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Yeni Bir Altcoin’i Listeledi! Fiyat Yüzde 1.200 Fırladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin’i listelediğini açıkladı. Dev borsa, Yearn Finance (YFI) projesi ile popülerlik kazanan DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin son projesi olan Keep3r Network (KP3R)’ü platformunda listeledi.

Bitcoin yeni bir altcoin’i listeliyor: Keep3r Network (KP3R)!

İşlem hacmiyle lider Bitcoin ve kripto para borsası olan Binance, yeni bir kripto parayı platformunda listelediğini açıkladı. Binance’de listelenen yeni altcoin Keep3r Network (KP3R), Yearn Finance (YFI) ile büyük ilgi çeken DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin son projesidir. İlk etapta Uniswap üzerinde listelenen altcoin’in fiyatı 27 dolar seviyelerinden 350 dolara kadar fırladı.

Binance Keep3rV1’i (KP3R) Innovation Zone’de listeleyecek ve 03.11.2020 tarihi TSİ 15.00 itibarıyla KP3R/BNB ve KP3R/BUSD işlem çiftleri için ticareti başlatacağız. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak KP3R’yi borsaya yatırmaya başlayabilirler. Hatırlatma: Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi tokenleri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’de işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir. Lütfen İnovasyon Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. KP3R, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, KP3R’nin temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. KP3R Listeleme Ücreti: 0 BNB’dir.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin 26.000 üzerinde kalıcı olabilirse bu seviyeye fırlayabilir! Analist açıkladı

“Benzersiz Bir Patlama!”: İşte Derecelendirme Devinden Altın, Bitcoin ve Altcoin Tahminleri

İsviçre’nin Dev Kurumları Yönünü Bu 3 Altcoin’e Çevirdi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası