CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin yükseliş hissiyatı sürüyor: Long pozisyonda yoğun boğa aktivitesi

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bitcoin yükseliş hissiyatı sürüyor: Long pozisyonda yoğun boğa aktivitesi. Bitmex vadeli işlemlerde girilen Long emir sayısı Short emir sayısının 5 katını çıktı!


Bitcoin yükseliş hissiyatı sürüyor: Long pozisyonda rekor artış

 

Her ne kadar fiyatlara yansımasa da kripto para piyasalarında son 1 ayda inanılmaz şeyler oluyor. Öyle ki Bitmex long pozisyonları son 20 gün içerisinde %50 den fazla artarak 32k sınırına kadar yükseldi. Bu rakam, 6k olan Short pozisyonların 5 katından bile daha fazla bir orana tekabül ediyor.

Bitcoin yükselis hissiyati

Long ve Short emirleri değerlendirmenin pek çok yolu vardır. Artan Long pozisyonlar güçlü bir yükseliş periyodunu işaret ediyor olabilir. Bununla birlikte piyasaların %5’in üzerinde aşağı yönlü bir harekette bulunması, girilen long emirlerin bir anda tersine dönmesini sağlayabilir.

İlgili haber: Bitcoin cüzdan adres sayısı tüm zamanların zirvesine çıktı!

Her ne kadar girilen long ve short pozisyonlar çeşitli değerlendirmelere tabi olabilse de, ortada açık olan bir şey var. O da an itibariyle piyasaların fırtına önceki sessizliği yaşıyor olmalarıdır. Yaşadığımız bu durgunluk dönemi pek çok atraksiyona gebe.

Kripto Twitter’da biraz gezindiğimizde irili ufaklı pek çok traderın Bitcoin’in yükseleceği şekilde görüş beyan ettiğini görüyoruz. Özellikle Bitcoin Halving’e 150 gün kala Long emirlerde yaşanan patlama, bunun en büyük kanıtı. Bitcoin bu noktadan yükselişe geçebilirse, oluşan potansiyelle beraber yeni bir tarih yazabilir. Aksi halde Hodl’a devam arkadaşlar 😊 Ancak şahsi fikrim olarak bu noktada BTC’ye bir şans tanınmasının yararlı olabileceği düşüncesindeyim. Ben aksiyona gelemiyorum diyen yatırımcıların bu dönemde kripto para sektöründen uzak durmalarını tavsiye ederiz. Çünkü önümüzdeki süreç baya hareketli geçeceğe benziyor

İlgili haber: Bakkt Bitcoin future işlem hacmi patladı

Kripto para piyasalarında son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

İlgili Haberler

Corona Virüsü Global Krizi Tetiklerken, Bitcoin’de Son 7 Yılın En Büyük Selloff’u Gerçekleşti

Coin Ajans

ABD’li Şirket Pasaport Hizmetleri İçin Bitcoin Ödemelerini Kabul Edecek

“Bitcoin 100.000 dolar hedefi şimdi daha sağlam!” TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası