CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de 10.000 Doları Nokta Atışı Bilen Analist, Mayıs ve Haziran Tahminlerini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin ve kripto pazarının geri kalanı birkaç gün içinde %50’den fazla düştükten sonra BTC 3.700 dolara geriledi. Bu hamleden sonra birkaç analist kripto paradan hızlı bir iyileşme bekledi. Önde gelen analistlerden bazıları ise istikrarlı büyümenin makro pazar yapısının tamamen kaybolduğunu belirterek 1.000 dolarlık BTC fiyat tahminleri yapıyorlardı.

Bitcoin’de 10.000 Doları Nokta Atışı Bilen Analist, Mayıs ve Haziran Tahminlerini Açıkladı! 4

Ancak Bitcoin Jack (BTC_JackSparrow) isimli analist, mevcut piyasa ortamında BTC 3.700 dolara ulaştıktan saatler sonra kapsamlı bir tahmin yayınladı. Analist, Bitcoin‘in bu çöküş sırasında dibe vurduğu iddiasıyla birlikte, beklediği potansiyel bir senaryonun “V şeklinde bir tersine dönüş” olduğunu da paylaştı. Analist BTC’nin Mayıs ayı başlarında 10.000 dolara vuracağını ileri sürdü ve tahmini gerçekleşti. Şimdi ise bu analist Pazar sabahı %15’lik güçlü düşüşe rağmen kripto piyasasında yükselişini sürdürüyor.

Bitcoin Jack: Bitcoin Haziran ayında “14.000 ila 15.000 doları” görebilir!

Pazartesi sabahı yayınlanan bir tahmininde kripto analisti Bitcoin Jack, Bitcoin’in son çöküşüne rağmen yükseliş eğiliminde olduğunu iddia etti. Analist, bu iyimserliği destekleyecek beş piyasa trendine dikkat çekti:

  • Bitcoin’in son düşüşü, BTC’yi 8.700 dolarda geri kazanmış olan alıcılar tarafından büyük ölçüde emilen bir “büyük sarsıntı” idi.
  • BTC, 50 haftalık hareketli ortalama ve 200 günlük hareketli ortalama gibi önemli hareketli ortalamaları yeniden test etti ve tuttu.
  • Bitcoin’in fiyat hareketi “tartışmalı olarak dalga 3’te”, bu da yükseliş Elliot Wave görünümüne atıfta bulunan bir yorumdu.
  • “Düz çalışıyor” yükseliş paterni gelişebilir.
  • Düşüş, BTC’nin tarihsel olarak önemli bir trend çizgisinden sekmesine izin verdi.
Bitcoin’de 10.000 Doları Nokta Atışı Bilen Analist, Mayıs ve Haziran Tahminlerini Açıkladı! 5

Usta analist lider kripto paranın, halving ve birçok boğa faktörü nedeniyle Haziran ayında “14.000 ila 15.000 doları” görmesinin mümkün olduğunu belirtiyor.

Tahminleri tutan analist: Mayıs ayında her iki yönde de yüksek dalgalanmalar bekliyorum!

Analistin tahmini orta vadeli bir perspektifte BTC’de yükselişi yansıtıyor, ancak analist oynaklığa dikkat etmen akıllıca olduğunu belirtiyor. Kripto analisti, Mayıs ayında her iki yönde de yüksek dalgalanmalar beklediğini de ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin bir daha 20 bin dolara dönebilir mi? Deneyimli analist tek şartı açıkladı!

Bitcoin yükselişe geçti! BTC son 24 saatte yüzde 12 yükseldi

Coin Ajans

Dev Bitcoin Borsasının CEO’su 2 Kripto Parayı Öne Çıkardı: “Dünyaya Hükmedebilirler”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası