CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de “3.200 Dolar, 2020 Rallisi ve Tarihi Çöküşü” Bilen Analist: Bu Seviyeleri Bekleyin!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin kısa süre önce haftalar sonra ilk defa yükseliş eğilimi gösterdi. Bu ralli, varlığı geçen hafta görülen 3.800 dolar seviyesinden %80 ve 5.400 dolar seviyesinden %28 artışla 6.900 dolara kadar yükseltti. Ne yazık ki BTC rallisi birkaç saat önce aniden sona erdi, kripto para birimi 6.900 dolardan güçlü bir ret görerek 5.700 dolara kadar düştü. Tahminleri tutan bir analiste göre, bu ret önümüzdeki hafta piyasanın daha fazla acı çekeceğinin bir göstergesidir.

Bitcoin’in 2018’deki dip seviyesini bilen analistten yeni BTC tahmini

Önde gelen bir kripto para birimi analisti olan Smart Contracter, son rallinin “düzeltici” göründüğünü belirtti ve bir ayı eğilimine geri dönüşün muhtemel olduğunu öne sürdü. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir süredir BTC güncellemesi yapmadık, ancak yapısal olarak bu artış düzeltici görünüyor. Bence bu bir ABC ve burada daha aşağıya devam ediyoruz.

BTC’nin ay sonuna kadar 2018 ayı piyasası düşükleri olan 3.200 dolara kadar düşeceğini gösteriyor. Bu gerçekleşirse, Bitcoin şu an 6.150 dolarlık fiyattan %50 düşecek demek. Birçok kripto yatırımcısı Elliot Wave analizinin geçerliliğinden şüphelenirken, Smart Contracter sürekli değişken kripto para piyasalarını analiz etmede güçlü bir geçmişe sahip ve yorumuna güveniyor. 2018’in ortasında, Bitcoin bir ayı pazarının ortasındayken usta analist hangi noktada BTC’yi dipte beklediğini açıkladı ve bildi:

Ben her iki tarafta da 200 dolarlık bir hareketle tam 3.2k dibe çağırıyorum.

Usta analist, Bitcoin’in bu yılın başlarındaki rallisini ve büyük çöküşünü de doğru bildi

Aralık ortasına kadar Bitcoin, 6.000 dolardan 3.150 dolara düştüğünde, o seviyede bir makro dip oluşturduğunda analistin tahmininin doğru olduğu kanıtlandı. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Örneğin; Bitcoin‘in bu yılın başlarındaki rallisi ve Şubat ayının ortasında kripto pazarındaki düşüş çağrısı gibi. Analist bu tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Bu klasik bir yeniden dağıtım ve gelecekteki Bitcoin fiyat eylemi ve ileriye doğru yükseliş ivmesi için çok sağlıklı olacak.

Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Meteorik Tahmin: Ripple’da Üçgen Paterni Göründü! Bu Seviyelere Hazır Olun” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin 0’a mı Gidiyor? İşte Binance CEO’sundan Dev BTC Tahmini

Coin Ajans

Bitcoin’deki Kritik Düşüşü Dev Borsadaki Bu Balina Tetiklemiş Olabilir

Coin Ajans

Halving beklentisi ile Bitcoin Hash Rate yeni rekor kırdı TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası