CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de 4 Bin Dolar mı yoksa 8 Bin Dolar mı Geliyor? Usta Analist Grafiklerle Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi kısa süre önce 7.000 doların üzerindeki bölgeye doğru yükseldiğinden, Bitcoin’in son selloff’unun son derece geçici olduğu kanıtlandı. Bu da daha önce aşılmaz olduğu kanıtlanan bu fiyat seviyesindeki dirençle bir kez daha karşılaşmasına yol açtı. Daha da önemlisi analistler, kripto paranın son fiyat hareketi yükselişli bir teknik oluşum oluşturduğundan boğaların, ayılar üzerinde bir hakimiyete sahip olduğuna inanıyorlar. Bu oluşum, bir analiste göre BTC’nin “tam boğa moduna” girmesine neden olabilir ve bu hareket kripto parayı 8.000 dolarlık bölgeye aniden gönderebilir.

CryptoBirb: Bitcoin “tam boğa moduna” giriyor!

Yazma sırasında Bitcoin, 6 in doların altındaki günlük düşük seviyelerden büyük bir tırmanışa işaret eden 6.900 dolarlık mevcut fiyatıyla %5’e yakın artışla işlem görüyor. Bu girişime verilen yükseliş tepkisi, kripto para için 6.600 dolar ile 6.800 dolar arasındaki bir önceki işlem aralığının geri kazanılmasına izin verdi. Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan CryptoBirb, 75.000 takipçisine Bitcoin’in şimdi “tam boğa moduna” girmesinin muhtemel olduğunu söyledi. Ayrıca analist açıklamalarının devamında BTC’nin bir boğa flaması oluşturduğunu da ekledi:

Eğer BTC tam boğa moduna geçerse ki bunun en muhtemel senaryo olduğunu düşünüyorum, fiyat 8 bin dolara yükselir.

Analistin referans gösterdiği grafiklere bakıldığında, bu potansiyel yükseliş hareketinin kripto para biriminin 8.000 dolarlık bölgeye kadar yükselmesine yol açabileceği görülüyor.

Analist: Boğa
senaryosu geçersiz olursa BTC, 4.000
dolarlık seviyeleri ziyaret eder

Ancak CryptoBirb, bazı analistler gibi Bitcoin’in henüz ormandan çıkmadığına inanmıyor. Ayrıca daha sonraki bir tweet’te analist,  6.000 doların altındaki bölgedeki “simetri bölgesinde” bir bozulma meydana gelirse bunun Bitcoin için korkunç olabileceğini vurguluyor. Bu senaryoda ise analiste göre, Bitcoin 4.000 dolara kadar düşük bir hareketin kapılarını açabilir:

Daha önce bahsettiğim BTC’nin yukarı doğru genişleme senaryosu, başarılı bir şekilde ayrıldığımızı ve desteği geri aldığımızı varsayar. Simetri bölgesinin altına inmek, bu durumu sonlandırmak ve düşük 4.000 dolarlık seviyeleri ziyaret etmek anlamına geliyor.

“Meteorik Tahmin: Ethereum Pump’ı Yaklaşıyor! Bu Seviyeler Ufukta” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

SEC Üyesi: Bu Altcoin’ler “Menkul Kıymet” Olarak Sınıflandırılabilir!

YouTube’un Lider Analisti Çıldırdı: Trilyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı!

Coin Ajans

Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?  Kritik göstergeler Bitcoin’de boğa piyasasını işaret ediyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası