CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de 6 Bin Dolara mı yoksa 4 Bin Dolara mı Gidiyoruz? İşte Kritik BTC Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin son günlerde 3.500 dolara kadar düştükten sonra 5.000-5.800 dolar civarında sabitlendi. Mevcut Bitcoin (BTC) durumunu bir birikim dönemi olarak mı görmeliyiz? İşte popüler bir teknik analist olan Denys Serhiichuk’un Bitcoin tahmini…

Bitcoin (BTC)’de birikim
dönemi başladı mı?

Kripto para piyasası birkaç gün süren bir çöküşten sonra toparlamaya çalışıyor. Pazardaki genel düşüş, altcoin’leri Bitcoin’den (BTC) daha fazla etkiledi. Yazım sırasında da Bitcoin ve tüm piyasa neredeyse kırmızı tahtada işlam yapıyor. Yaklaşık 3.500 dolara düştükten sonra Bitcoin (BTC), 5.000-5.800 dolar aralığında yana doğru ticaret yapmaya devam ediyor. Ancak, kripto para %40 düştüğü için geçen haftaki kayıpları önemli oldu.

Bitcoin’de 6 Bin Dolara mı yoksa 4 Bin Dolara mı Gidiyoruz? İşte Kritik BTC Tahmini 4
BTC/USD günlük grafiği – Kaynak: TradingView

Popüler bir teknik analist olan Denys Serhiichuk’a göre,  günlük grafikte mevcut durumu gelecekteki büyümeden önce bir birikim olarak görebiliriz. Analiste göre, tabanı çoktan geçtiğini düşünmek için henüz çok erken. Ancak, büyük zaman dilimlerinde bile Bitcoin (BTC) satılıyor. Bu durumda analiste göre, lider kripto paranın bulabileceği en yakın direnç 7.000-7.100 dolar arasındadır. Ayrıca Denys Serhiichuk’a göre, bu fiyat aralığında yüksek likidite var.

Denys Serhiichuk’a göre, haftalık grafikte MA 200’e dikkat etmek çok önemli

Denys Serhiichuk’a göre, haftalık grafikte MA 200’e dikkat etmek çok önemli. Eğer Bitcoin (BTC) bu hafta altında kapanırsa, Denys Serhiichuk’a göre birkaç aylık bir düşüş süresi bekleyebiliriz. Aksi takdirde analiste göre, trader’lar kısa süre içinde 6.000 ile 7.000 dolar arasında yatay bir eğilim bekleyebilirler. 

Bitcoin’de 6 Bin Dolara mı yoksa 4 Bin Dolara mı Gidiyoruz? İşte Kritik BTC Tahmini 5
BTC/USD haftalık grafiği – Kaynak: TradingView

Denys Serhiichuk’a göre, büyümenin sadece bir birikim safhası ile mümkün olduğunu düşünmek önemli.  Bitcoin basın zamanında 5.300 dolardan işlem görüyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “En Son 3.000 Dolarda Görüldü” Diyen Dünyaca Ünlü Analistten Dev Bitcoin Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İşte Bitcoin’de “3.150, 6.500, 10.000, 3.800” Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analistin Tahmini!

Coin Ajans

Ünlü İktisatçı ABD-İran Çatışması Sonrası Bitcoin’de Duruşunu Değiştirdi

Coin Ajans

Bu Bitcoin Metriği Tarihsel Geri Dönüş Seviyelerine İşaret Ediyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası