CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bitcoin’de tahminleri tutan analist bu 4 altcoin için müjdeyi verdi

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – 2018’de Bitcoin’in ayı piyasasının tabanını doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra takipçilerini oluşturan bir kripto stratejisti ve trader, BTC’nin yükseliş rallisini yeniden ateşlemeye hazır olduğunu söylüyor.

Yeni bir tweet’te Smart Contracter, 86.700 takipçisine Bitcoin’in ısınmaya başladığını, alıcıların yaklaşık 30.000 dolarlık desteği savunmaya devam ettiğini söylüyor.

“Ooof, burada BTC’de güzel geri alım söz konusu.  Sanırım 50.000 $’a yükselme hamlesi başladı.”

Bitcoin’de tahminleri tutan analist bu 4 altcoin için müjdeyi verdi 8

Trader, önde gelen kripto varlığındaki hakim düşüş hissinin bir dip gösterge olduğunu ekliyor.

“Bence çok yakında BTC dibe vurdu, ayrıca tüm ayılar yine 20.000 $’ı istiyor.”

Ethereum

Smart Contracter ayrıca Ethereum’a (ETH) bakıyor. Lider akıllı sözleşme platformunun, boğa piyasasının bir sonraki aşamasını başlatmadan önce bir ayağının aşağıya çekilmesi gerektiğini söylüyor.

“Bu, ETH için yeni yol haritam. Bittiğini mi düşünüyorum? Hayır. Daha yükseğe çıkmadan daha derine ineceğini düşünüyor muyum? Evet. Bence 1.200 dolar tatlı nokta. “

Bitcoin’de tahminleri tutan analist bu 4 altcoin için müjdeyi verdi 9

Cream ve diğerleri

Analist, merkezi olmayan finans (DeFi) kredi verme platformu Cream’in fiyat hareketini de yakından izliyor. Cream’in konsolidasyondan çıktığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 250 $’dan yeni bir artış yapma yolunda ilerlediğini ve bu da mevcut fiyatından% 44’lük bir artışı temsil ettiğini belirtti.

“CREAM çok güzel görünüyor, her zaman yeni zirveler. Kaçınılmaz. “

Bitcoin’de tahminleri tutan analist bu 4 altcoin için müjdeyi verdi 10

Smart Contracter ayrıca, merkezi olmayan ve özerk topluluk ekonomileri oluşturmayı amaçlayan bir DeFi protokolü olan blok zinciri ölçeklendirme çözümü Matic Network (MATIC) ve Akropolis (AKRO) konusunda da yükselişe geçti. Her iki kripto varlığının konsolidasyondan çıktığına ve değerinin artmaya hazır olduğuna inanıyor.

SushiSwap’e (SUSHI) gelince, Smart Contracter, merkezi olmayan borsanın yaklaşık 4 $’a düşme olasılığı olan kısa vadeli bir zirve bastığını söylüyor.

“Yalan söylemeyeceğim, bu SUSHI’de düz bir mum gibi görünüyor.”

Bitcoin’de tahminleri tutan analist bu 4 altcoin için müjdeyi verdi 11

Trader Litecoin’de de düşüş olacağı görüşünde. Sekizinci en büyük kripto varlığının, düzeltmeye devam etmek ve 100 $’ın altındaki desteği yeniden ziyaret etmeye hazır olduğunu tahmin ediyor.

Bitcoin’de tahminleri tutan analist bu 4 altcoin için müjdeyi verdi 12

Analist arkadaşı Michaël van de Poppe, kısa vadede kripto piyasalarında daha az yükseliş bekliyor.

Bitcoin’in muhtemelen 30.000 $ seviyesinin altında, altcoin piyasasını da beraberinde aşağı çekecek önemli bir geri çekilme ile karşı karşıya olduğuna inanıyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Binance, Visa destekli kart çıkarıyor: Binance Card geliyor!

Coin Ajans

Bloomberg: Bitcoin Yeniden 8 Bin Dolara Çıkabilir

Coin Ajans

IEO’lar yatırım yapmak için uygun mu?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası