CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de “Yap ya da Öl” Seviyesi Yaklaşıyor! Önleminizi Alın

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – 6.000 doların altındaki bölgede bir günlük konsolidasyon döneminden sonra, boğalar bir kez daha temellerini yitirdi ve ayılar 6.000 dolarlık desteğin altında bir kırılmayı katalize etti. Bu, analistlerin Bitcoin’in “yap ya da öl” seviyesine yaklaştığını veya lider kripto para biriminin bir kez daha sert bir çöküş yaşama riskiyle karşı karşıya olduğunu not etmesine yol açtı.

Bitcoin “yap ya da öl” seviyesinde! Şimdi ne olacak?

Yazma sırasında Bitcoin, 6 bin doların altına dalarak kaybettiği kazanımlarını geri kazanıyor gibi görünüyor. Boğaların ivmeyi sürdürememesi, BTC’nin 6 bin doların altına kaymasına neden oldu. Bu düşüş trendi, kripto paranın 7.800 dolar seviyelerinden 3.800 dolara doğru gerçekleşen düşüşünün önemli bir uzantısına işaret etti. Yakın vadede analistlere göre, alıcıların 5.900 doların altına BTC’nin düşmesini engellemeleri gerekiyor, çünkü bu önemli miktarda desteğin sağlandığı yer.

Bitcoin’de “Yap ya da Öl” Seviyesi Yaklaşıyor! Önleminizi Alın 4

Piyasadaki oynaklık, bir düşüş eğilimini tetiklemeye çalışan ayıları destekliyor ve analistlere göre kripto paranın bu hafta daha da düşmesine neden olabilir. Son çöküş, Bitcoin’i “yap ya da öl” destek seviyesine getirdi. Twitter’da tanınmış bir analist olan Teddy,  kripto paranın şu anda önemli bir çoklu-haftalık destek seviyesinin üzerinde oturduğunu gösteren bir grafik paylaştı. Bu seviye paramparça olursa, yukarıdaki grafikte işaretlenen bir sonraki seviye 5.400 dolar.

Analist görüşü: Borsalardaki
bir düşüş BTC’yi beraberinde aşağı çekebilir

Herhangi bir potansiyel kısa vadeli zayıflık, Bitcoin’in şu anda ticaret yaptığı düşüşlü ekonomik zemin tarafından da devam ettirilebilir. Geçtiğimiz hafta boyunca görülen borsadaki toparlanma tersine dönerse analistlere göre bir sonraki gerileme BTC’yi beraberinde aşağı çekebilir. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İşte Ripple Yatırımcılarını “Dehşete Düşüren” XRP İddiaları!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Bitcoin’de “Yap ya da Öl” Seviyesi Yaklaşıyor! Önleminizi Alın 5

İlgili Haberler

Ünlü yazar ve programcı John Frank Stossel’dan Bitcoin güzellemeleri

Coin Ajans

Popüler Bitcoin Forku Halving Sonrası Hash Gücünün Yarısını Kaybetti

Coin Ajans

28 Mart Bitcoin analizi: BTC neden düştü ve nereye gidiyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası