CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’deki Büyük Balina Satışını Bilen Analist: Bu Korkunç Seviyeler Yaklaşıyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Son bir kaç gün boyunca görülen Bitcoin konsolidasyonu, fırtına öncesi sessizlik olabilir. Çünkü bir teknik gösterge şimdi lider kripto para biriminin yakında BTC’nin 8.000 dolar ile 3.800 dolar arasında düştüğü zamankiyle benzer büyüklükte bir hareket görebileceğine işaret ediyor. Bu hareketin boğaları mı yoksa ayıları mı destekleyeceği konusu hala belirsiz olmasına rağmen, başarılı bir analist Bitcoin’in daha yüksek seviyelere tırmanmadan önce 4.000 dolar bölgesini yeniden ziyaret etmesinin güçlü bir olasılık olduğuna inanıyor.

Big
Cheds: Bitcoin başka bir büyük hareketin eşiğinde! Yön neresi?

Bitcoin, son birkaç gündür ticaret yaptığı 6.700 dolar seviyesinden düştü ve 6.100 doların altına kadar kaydı. Kripto para birkaç gündür 6.400-6.900 aralığında işlem görüyordu. Direnç altındaki konsolidasyonun boğa lehine bir işaret olabileceğini akılda tutmak önemli, ancak bu alım satım aralığının üst sınırında birden fazla reddedilme, açık bir düşüş işareti gibi görünüyor.

Twitter’da
popüler bir kripto analisti olan Big Cheds, son bir tweet’te Bitcoin’in
Bollinger Band’larının şu anda kripto paranın keskin bir selloff’la 8.000 dolar
ile 3.800 dolar arasında düştüğü zamana benzer şekilde sıkı olduğunu açıkladı:

Bitcoin’in 4 saatlik BB’leri 8k’dan düşmeden önce hiç bu kadar sıkı olmamıştı.

Bitcoin’deki Büyük Balina Satışını Bilen Analist: Bu Korkunç Seviyeler Yaklaşıyor! 3

Tahminleri tutan
SalsaTekila: 4.000 dolar seviyelerini
tekrar görmek mümkün

Tarihin bir rehber olduğunu varsayarsak, kripto paranın yakında başka bir büyük hareket yapması muhtemel. Twitter’da saygın bir analist olan SalsaTekila, 35 binden fazla takipçisine kripto paranın yakın vadede 4.000 dolara düşmesinin gerçek bir olasılık olması nedeniyle Bitcoin pozisyonlarının %45’ini bağladığını açıkladı:

Hala %45 bağlı, yine 4.000 dolar seviyelerini tekrar görmenin mümkün olduğunu düşünüyorum.

SalsaTekila, daha önceki açıklamalarında kısa vadeli grafiklerde uzun bir mum fitilinin oluşumunu fark ettikten kısa bir süre sonra potansiyel bir Bitcoin çöküşü hakkında uyardı. Analist, “flaş döküm riski” nedeniyle tüm Bitcoin pozisyonlarından çıktığını da söyledi. Analistin açıklamalarından kısa süre sonra BTC’de büyük bir balina satışı gerçekleşti.

Bitcoin’in bir sonraki hareketi piyasanın geleceği
için önemli

Saygın analist TraderXO da dahil olmak üzere birçok analist Bitcoin’in yakında 4.000 dolar veya daha düşük bir seviyeye düşebileceğini belirtiyor. Önümüzdeki günler ve haftalar, Bitcoin’in şu anki yatay ticaretin nasıl çözüleceğini açıklamalı ve bir sonraki hareketinin piyasanın geleceği için önemli olacağı açıkça görünüyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Yüzmilyonlarca Ripple Borsalara Boşaltıldı! Piyasa Analisti XRP’de Bu Seviyelere İşaret Etti” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

2021’in İlk Çeyreğinde Polkadot Ağına Bitcoin Geliyor!

73 Milyar Doları Yöneten Şirket Bitcoin’e Yatırım Yapmaya Başladı!

Satın alınacak Bitcoin miktarı azalıyor – fiyata nasıl etki edecek?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası