CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’den Çıkmak Şu Anda Mantıklı Mı? Ripple CTO’su Cevaplıyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin yüzde 20’nin üzerinde yükselirken, kripto alanındaki bazı insanlar paralarını masadan almayı düşünüyor. Ancak, Ripple CTO’su bunun iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor.

Brad Mills: Bitcoin daha fazla düşecek! Neden hala bekliyorsunuz?

CoinMarketCap’a göre, son 24 saat içinde Bitcoin yüzde 20’nin üzerinde yükseldi ve şu anda 6.500 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Bazı analistler BTC‘de bir birikim dönemi öngördüğü için şimdi yatırımcılar paralarını almaya başlamak isteyebilirler. 

Ancak, Ripple CTO’su David Schwartz, bunun çok iyi bir fikir olduğuna inanmıyor. Magic Internet Money Podcast’in sunucusu Brad Mills, endişe verici bir tweet yayınladı ve yatırımcıları paralarını masadan çıkarmaya çağırıyor. Çünkü Brad Mills, S&P 500 endeksinin önümüzdeki hafta daha da düşeceğine inanıyor. Brad Mills konuya yönelik şunları söyledi:

Paranızı henüz masadan çıkarmadıysanız, ne beklediğinizi bilmiyorum. Pazartesi iyi görünmeyecek. Muhtemelen piyasa yakında vurulacak. -7%, -13%, -20% herkes evine gidiyor. 1-2 haftalık pazarlar kapandı, sonra açığa satış yapılmadı.

Ayrıca Brad Mills, Bitcoin’den de bahsetti ve geçen haftakinden daha da çok çökeceğine dair derin düşüş eğilimi göstererek daha fazla BTC satmayı düşünüyor.

Ripple CTO’su Brad Mills’e katılmıyor:
Bu mantıklı fikir değil!

Ripple‘dan David Schwartz, Brad Mills’e cevap verdi. Ünlü isim temelde şu anda bu tavsiyeye uymanın doğru olmadığını söyledi. David Schwartz, bankalar da dahil olmak üzere diğer yatırım araçlarının da şu anda riskli olduğunu düşünüyor. Ancak Brad Mills, paranın çekilmesi ve bankalar da dahil olmak üzere diğer çeşitli varlıklara yayılması gerektiğini söylüyor:

Ağırlıklı nakit ve muhafazakar bir şekilde dağıtın; farklı varlıklar. Trend değiştikçe işletmelere yatırım yapıldı, nakit geçici. Yavaşça dışarı çıkıyorum ve yavaşça içeri gireceğim, böylece YOLO bahisleri yapmıyorum. Birden fazla bankaya nakit dağıtın.

Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Nokta Atışı Tahminleriyle Bilinen 5 Analist, Bitcoin’in Sıradaki Hedefini Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin balinaları: Nedir ve kripto para fiyatını nasıl etkiliyorlar?

“Ripple’a Dikkat Edin” Diyen Analistler XRP’de İzlenecek Seviyeleri Açıkladı!

Coin Ajans

Bitcoin En Güvenilir Para Birimi mi? İşte BTC Yorumları!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası