CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bitcoin’den önce 10 bin dolara çıkabilecek az bilinen DeFi coini hangisi? TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Bitcoin’den önce 10 bin dolara çıkabilecek az bilinen DeFi coini hangisi? Bir hafta önce 30 dolar olan bu kripto para dün 2,400 doların üzerinde yeni bir zirve kaydetmişti. Bugün ise 3,900 dolardan işlem gördüğünü görüyoruz. İlginizi çektiyse ayrıntılarına bakalım.


10 bin dolara çıkabilecek az bilinen DeFi coini hangisi?

Bir süredir DeFi tokenleri kripto sahnesini ele geçirdi diyebiliriz. Bitcoin buna ilgisiz görünmeye ve kripto para piyasasının hakimi olmaya devam ediyor. Buna rağmen öyle görünüyor ki az bilinen defi coini 10 bin dolara doğru ilerliyor ve BTC’den önce bu seviyeyi alabilir.

DeFi’den YFI Token tüm ilgiyi üzerine çekti

Merkeziyetsiz Finans’ta (DeFi) birkaç yeni kripto para var ki hem popülerlik kazandılar hem de büyük ölçüde kazançlar sağladılar. DeFi’nin önde gelen ödünç platformu Compound Finance’ın COMP yönetim tokeni böyle kriptolara bir örnek. Aave’nın LEND ve Synthetix’in SNX tokenleri de bu listeye eklenebilecek dikkat çeken kripto paralardan. Ancak öyle görünüyor ki az bilinen DeFi coini listedeki diğer isimleri geçmeye aday.

İlgili – Çılgınlık tam gaz – DeFi 3 milyar doları aştı! Balon olmasın?

koinmedya_brave

Yearn.finance (YFI), Andre Cronje tarafından geliştirilen bir ağ ve kısa süre önce sektöre kripto parasını tanıttı. YFI coinin ilk fiyat verileri bilinmiyor, ancak önde gelen kripto para fiyat verileri sağlayıcısı CoinGecko, bu coinin 18 Temmuz 2020’de 34.53 dolardan başladığını gösteriyor. Bu seviyeden sonra ise zirvelere doğru hızlı bir ralli başlattı. Dün YFI 2,403 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini gördü.

az bilinen DeFi coini hangisi? Bir hafta önce 30 dolar olan bu kripto para dün 2,400 doların üzerinde yeni bir zirve kaydetmişti. Bugün ise 3,900 dolardan işlem gördüğünü görüyoruz.

Kaynak – CoinGecko

Ardından kripto para bir miktar geri çekildi. Ancak bu onu durdurmadı. Bugün bu yazı hazırlanırken (TSİ 11.08) yearn.finance (YFI) 3,900 dolardan işlem görüyor. Yani son 24 saatte 1,500 dolar eklemiş değerine. Piyasa değeri ise dün gördüğü 54 milyon dolardan bugün 97.938.166 dolara kadar çıkmış.

koinmedya_brave

İlgili – Kripto yarışı hızlanıyor – En önemli gösterge 12 ayın dibinde

Bu açıdan YFI’nin fiyatı birçok kripto parayı geçiyor. Bitcoin’in 2,000 dolar ya da 3,000 dolar eşiğini aşması yıllarını almıştı. Tabii kripto para topluluğu şokta. Böyle hızlı yükseliş herkesi şaşırtır.

İlginç olanı ise şu. Bu hızlı fiyat yükselişine rağmen, şu an bu coin sadece iki merkeziyetsiz borsada işlem görüyor: Unisawap ve Balancer. Kripto topluluğu ise bu coin hakkında boğa görüşler dile getiriyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

BISS kripto para borsasının Çin ofisi kapandı ve çalışanları tutuklandı iddiası

Coin Ajans

Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi alarm verdi! İki yıldır ilk kez…

Coin Ajans

Batan borsanın çalışanı, 250,000 dolarlık kripto para çalmış

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası