CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’den Tarihi Rekor! 3’ten Fazla Tahmini Doğru Çıkan Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin’in ağ metrikleri boğa belirtileri göstermeye devam ediyor. On-chain veri sağlayıcısı Coin Metrics’e göre, BTC aktif adreslerinin sayısı iki yıldan fazla bir süredir görülmeyen bir seviyeye yükseldi. Peki bu gelişme neyin habercesi? Bitcoin’in sıradaki adımı hangi seviyeye olacak?

Bitcoin’den Tarihi Rekor! 3’ten Fazla Tahmini Doğru Çıkan Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz 4

Bitcoin’in aktif adres sayısı  1,14 milyona fırladı

Kripto varlık yönetimi firması Ikigai Fund’da yönetici olan Hans Hauge,  yıllar içinde BTC aktif adres sayısının sürekli arttığını gösteren bir Coin Metrics grafiğini yayınladı. Hans Hauge konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin‘in karmaşık olması gerekmiyor. Arz sınırlandı ve kullanıcı sayısı tüm bu zaman boyunca katlanarak artıyor.

Analistler, bir kripto varlığının benimsenme oranını ölçmek için aktif adresler metriğini kullanır. Metrik, kripto paranın göndericisi veya alıcısı olarak ağda etkin olan benzersiz adreslerin sayısını ifade eder. 25 Eylül’de, BTC’in aktif adres sayısı  2017 boğa piyasasından bu yana en yüksek seviye olan 1,14 milyona fırladı.

Bitcoin’den Tarihi Rekor! 3’ten Fazla Tahmini Doğru Çıkan Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz 5

Michaël van de Poppe: Bitcoin sıradaki adımıyla 10.000 doları kıracak!

Kullanıcı aktivitesindeki büyüme, Bitcoin boğalar için kilit bir seviye etrafında ticaret yapmaya devam ettikçe ortaya çıkıyor. Lider kripto para birimi, kritik seviyelerle ticaret yapaken kripto stratejisti ve trader Bitcoin Jack, BTC’nin önceki direnci desteğe dönüştürdüğünü belirtti.

BTC uzun vadeli zaman diliminde yükseliş eğilimi gösterirken, bazı analistler Bitcoin’in kısa vadede bir adım daha aşağıya ineceğine inanıyor. Yeni analizinde usta analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in büyük olasılıkla kısa vadede 10.000 doları kıracağını söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler yaptığımıza göre, bu yapıdan sonra bu düşük seviyeyi kırmamız çok muhtemel ve daha sonra piyasalarda bu düzeltmenin sonunu onaylamak için 9.600 dolara yaklaşacağız.

Bitcoin, yazım sırasında yüzde 3’ün üzerinde düşüşle 10.470 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 193,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin Fiyatındaki Düşüş Madenciliğin Odağını Çin’den Bu Bölgeye Çevirdi

Coin Ajans

Son konsolidasyondan sonra ünlü analist Bitcoin’de bu seviyeye işaret etti

Reddit kullanıcısı kripto topluluğu için Bitcoin temalı oyun geliştirdi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası