CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’e milyar dolarlık yatırım yapan ünlü CEO Bitcoin ile ilgili geleceği açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, yüzlerce trilyon dolarlık yatırımın Bitcoin’in değerini 14 milyon dolara kadar çıkarabileceği bir gelecek hayal ediyor.

Büyük rakamları çekecek

YouTuber ve Bitcoin traderı MMCrypto ile yeni bir röportajda Bitcoin’e büyük kişisel ve kurumsal yatırımlar koyan Saylor, Bitcoin’in altını alabora ettiği ve diğer piyasalardan büyük rakamları çekeceği bir senaryoya inandığını söylüyor.

“Bence 300 ila 400 trilyon dolar değerinde itibari enstrümanlar var: nakit, borç, hisse senedi, ticari emlak endeksleri … Tüm bunlara bakarsanız %50 ile %75 arasında bir değer deposu arıyoruz. S&P 500 Endeksini satın aldım çünkü bir milyon dolarım vardı. Nakitte kalsaydım, satın alma gücünde değeri düşecekti. Bu yüzden onu ekonomik engel oranından veya sermaye maliyetinden daha fazla geri getirecek bir şeye koymam gerekiyordu.”

Bitcoin bu rakamlara ulaşırsa

Saylor, 100 trilyon ile 300 trilyon dolar arasında Bitcoin’de bir değer deposu arayabileceğini ve bunun sadece bugünün parasal karşılığı olduğunu söylüyor. Bitcoin 300 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşırsa, bu durumda her BTC 14 milyon doların üzerine çıkacak demektir.

Saylor sonuç olarak, güvenli bir liman arayan dünyadaki parasal enerji miktarı 100 trilyon ila 250 trilyon dolar arasında olduğunu hesaba katarak bu rakamlardan BTC’ye yönelik olarak gerçekleşecek olan bir akışın Bitcoin için muazzam değerlere çıkış anlamına geleceğini vurguluyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin fiyatlarında dibi belirlemek için farklı bir yöntem: Balina hareketleri

Coin Ajans

İşte 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini

Google ve Twitter’ı Unutun: Bitcoin Fiyatı İçin Bu Sosyal Medya Önemli Bir İndikatör Olarak Görülüyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası